Interesanti! Rēdlihs, Kaukulis, Tomsons un Forlova dalās savās ģimenes tradīcijās

Komentāri
Interesanti! Rēdlihs, Kaukulis, Tomsons un Forlova dalās savās ģimenes tradīcijās

Cilvēki jūtas laimīgāki tajās ģimenēs, kurās tiek īstenotas dažādas tradīcijas un vairāk laika pavadīts kopīgās aktivitātēs, to pierāda Latvijas iedzīvotāju laimes un ģimenes tradīciju mērījums Amigo laimes indekss. Aicinot Latvijas ģimenes pavadīt vairāk laiku kopā, Rēdlihu, Kaukuļu, Tomsonu, Frolovu ģimenes un tautā iemīļotais aktieris un pasaku ierunātājs Gunārs Placēns dalās savās ģimenes tradīcijās.

Jura Kaukuļa ģimenes harmonija – muzicēšana četratā

Ģimene ir kopīga laika pavadīšana, un dziedātāja Jura Kaukuļa ģimenē svarīga tradīcija ir kopīga muzicēšana. ”Lai piedzīvotu īstu ģimeni, vislabākais ir kaut ko darīt visiem kopā, un mēs kopā muzicējam. Mūzika ir ļoti tuva gan man, gan Aijai, gan arī bērniem. Aizbraucot uz laukiem pie vecāsmammas, kad visi radi sanāk kopā, pēkšņi ir vakars arī ar mūziku,” teic Juris Kaukulis ar sievu. Muzicēšana, došanās pārgājienos vai spēļu spēlēšana – nav nozīmes, kāda ir aktivitāte, svarīgākais, ka tā tiek darīta kopā ar visu ģimeni, jo šādi pavadīts laiks ir vērtība. ”Ne velti mūziku sauc par harmoniju jeb saskaņu, un tas ir veids, kā mēs viens ar otru skanam,” ir pārliecināta Aija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Aida Tomsona azartiskā ģimene aizraujas ar galda spēlēm

Ir aktivitātes, kas bērnus gan izklaidē, gan arī viņiem kaut ko iemāca, un viena no tādām ir galda spēļu spēlēšana. Latvijas Radio žurnālista Aida Tomsona ģimene ir ļoti azartiska – kopā ar trīs dēliem un sievu katrā brīvā brīdī spēlē kādu no iemīļotākajām spēlēm. ”Sākotnēji spēlējām spēles divatā ar sievu, bet kopš mums ir bērni, arī viņi ir ierauti galda spēļu pasaulē. Manuprāt, tās viņiem iemāca būt godīgiem un attīsta domāšanu. Lai gan katrs spēlējam kā individualitāte, vienlaikus jūtamies kā komanda,” teic Aida Tomsona sieva Tatjana. Abi vecāki uzsver, ka pats vērtīgākais ir kopā pavadītais laiks – braucot ar riteņiem, ravējot dārzu vai spēlējot spēles. Tādējādi viņi labāk iepazīst viens otra raksturu un prasmes un jautri pavada laiku.

Foto

Jēkabs Rēdlihs ar sievu izmanto katru iespēju izbaudīt divvientulību

Pāriem ikdienas skrējienā ir svarīgi veltīt laiku partnerim un uz brīdi visu citu atstāt otrajā plānā, tādējādi novērtējot un izbaudot mīļotā cilvēka klātbūtni. Ieva un Jēkabs Rēdlihi vienmēr cenšas atrast laiku, lai pabūtu divatā – pārsteigtu viens otru ar kādu gardumu, kopīgi atpūšoties pašu pirtī. ”Mēs pirtī piekopjam tradīciju – nerunāt sliktu, mēs drīzāk paklusējam, baudot viens otra kompāniju, vai apspriežam pozitīvas lietas. Lai sajustos laimīgs, pietiek tikai ar mīļotā cilvēka pieskārienu, mierīgo skatienu un apskāvienu, kopā ejot pirtī vai sēžot uz terases zem zvaigžņotās debess un baudot divvientulību. Tie ir brīži, kad mēs varam vēlreiz novērtēt cilvēku, kas mums ir blakus,” stāsta hokejists Jēkabs Rēdlihs.

Foto

Gunārs Placēns caur pasakām veido bērnu raksturu

Lai gan bērniem patīk spēlēties ar saviem vienaudžiem, tomēr viņi novērtē ar vecākiem vai vecvecākiem kopā pavadīto laiku, rotaļājoties un mācoties no viņiem. Tautā iemīļotais aktieris un pasaku ierunātājs Gunārs Placēns uzskata, ka vecāki vai vecvecāki saviem bērniem var nodot daudz vērtīgu zināšanu, lasot viņiem pasakas: ”Man bērnībā pasakas lasīja vecmāmiņa, sēžot uz mūrīša. Pasakas bērniem iemāca daudz gudrību, piemēram, atšķirt labo no ļaunā, un arī rosina iztēli.” Kopā pavadītais laiks un tas, ko vecāki saviem bērniem iemāca, ietekmē, kādi viņi izaugs, kādas būs viņu vērtības un kā nākotnē viņi audzinās jau savus bērnus.

Foto

Aktrisi Jekaterinu Frolovu ar viņas brāli Alekseju vieno boulings

Ģimenes laimes izjūtā nozīmīga loma ir uzmanības izrādīšana, sirsnīgas attiecības un kopīgu interešu rašana. Lai gan aktrise Jekaterina Frolova teātrī strādā kopā ar savu brāli Alekseju un tādējādi ikdienā ļoti bieži ir viens otram līdzās, viņiem tik un tā patīk pavadīt laiku kopā arī ārpus darba, kopā spēlējot boulingu. Jekaterina stāsta, ka viņiem ar brāli šī tradīcija radās pakāpeniski un abi to ir ļoti iemīļojuši: ”Vasarā, dzīvojot Jūrmalā, kad visi devās uz jūru, mēs ar brāli izlēmām pamēģināt ko gadalaikam neierastāku – doties spēlēt boulingu. Tas pavisam noteikti mūs tuvina, ļauj jautri un kvalitatīvi pavadīt laiku kopā, vienlaikus ļaujoties pozitīvam azartam.” Viņi ir pārliecināti – pat ja vīrs ar sievu vai brālis ar māsu ikdienas darbos pavada plecu pie pleca, arī ārpus darba ir jārod kopīga nodarbe, jo tā vieno un sniedz pavisam citas sajūtas.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl