Komentāri
Interesanti! Pagarini skropstas ar pūderi, kas paredzēts bērniem

Izvēloties pareizo skropstu tušu – ar šādu problēmu var saskarties lielākā daļa sieviešu. Vai esi sevi pieķērusi veikalā, pērkot visdārgāko tušas pudelīti, kas saka, ka tavas skropstas būs garas un biezas?

Beigu beigās, nopērkot tušu, tu esi vīlusies, jo viss, kas uz tās rakstīts nav piepildījies. Bet nebēdā, taviem pārmetumiem nu būs pielikts punkts, jo atklāsim tev lieliskas iespējas, ar kuru palīdzību tu, iespējams, vari padarīt savas skropstas garākas un biezākas. Kuras gan tādas nevēlētos, īstas leļļu acis? Tās taču ir viena no mūsu vizītkartēm. Aplūko foto galeriju, kurā ir apkopoti labākie veidi, kā iegūt garas skropstas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl