Interesanti: adīšana ir līdzvērtīga meditācijai

Komentāri
Interesanti: adīšana ir līdzvērtīga meditācijai

Iemācīties adīt varbūt nav tavā prioritāšu sarakstā, bet pēc šā raksta izlasīšanas tam noteikti ir jāatvēl laiks. Lūk, kādi ieguvumi tevi sagaida, ja iemācīsies adīt.

Apkārtējo cieņa

Ne visi prot adīt. Iespējams, daudzu jauniešu vidū pastāv uzskats, ka tas ir jādara tikai un vienīgi mūsu vecmāmiņām, tomēr adīšana ir lielisks mākslas veids, kuru var izmantot praktiskām vajadzībām. Uzadi sev tādu šalli, kura nav nevienam citam. Tu saņemsi komplimentus ne vien par savu meistardarbu, bet arī par to, ka proti pati sev uzadīt kaut ko tik skaistu.

Meditācija

Adīšana ir ļoti relaksējošs process, ja zini, ko vēlies uzadīt. Bieži vien tev nākas atslēgt prātu un ļaut rokām pašām darboties. Atkārtotajām kustībām piemīt tāds princips kā meditēšanai.

Samazina stresu

Ritmiskas kustības un koncentrēšanās samazina risku saslimt ar depresiju un ļauj tev uz mirkli nestresot. Sēžot rāmi, samazinās asinsspiediens.

Fizisks treniņš

Kamēr adi, tu trenē smadzeņu darbību un uzlabo sev garastāvokli. Kā izrādās, tu stiprini arī plaukstas un pirkstus. Adīšana ir daudz labāka par rakstīšanu ar tastatūras palīdzību.

Foto: iedvesmojies no šiem adītajiem darbiņiem

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl