Komentāri
Interesanti! 12 dienas pēc dzimšanas dienas ir vissvarīgākās. Nodzīvo tās pareizi!
FOTO: Hamed Saber, Flickr.com

Nav noslēpums, ka reizēm dažas dienas pirms saviem šūpuļa svētkiem daudzi jūtas nomākti, nervozi un neizskaidrojamu skumju pārņemti. Taču tas nenotiek tāpēc, ka cilvēks kļūst vecāks. Tā vismaz paši mēdzam skaidrot savu dīvaino garastāvokli. Laiks pirms un pēc dzimšanas dienas cilvēkam ir vissvarīgākais. Ja iepriekšējā gadā 12 dienas pēc sava gadu skaita maiņas esi pavadījusi ne tā, kā vajadzētu, pēc gada to izjūti savā noskaņojumā. Kā rīkoties?

Pamēģini nedēļu pirms dzimšanas dienas izpildīt pāris sadzīvisku rituālu, un oma uzlabosies. Piedod visiem, kuri tevi šogad ir aizvainojuši. Ja esi ticīga, tad ir vērts aiziet uz baznīcu. Izdari visu, lai atdotu visus parādus. Ne tikai naudas, bet arī nemateriālos – palūdz piedošanu, kuram esi nodarījusi pāri. Pacenties pabeigt un izdarīt līdz galam svarīgas un ļoti būtiskas lietas. Kādu vakaru nepieciešams pabūt vienatnē un pārdomāt aizvadītā gada sasniegumus un zaudējumus.
Dzimšanas dienas rītā atrodi 10 minūtes brīva laika un uzraksti sava nākamā gada plānu – savas vēlmes un sapņus, saloki to un paslēp līdz nākamajam gadam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pieci aizliegumi pirms dzimšanas dienas

Neiesaistīties konfliktos!

Nespļaut uz zemes!

Neaizņemties!

Netenkot!

Neraudāt!

Kā pareizi nodzīvot pirmās 12 dienas pēc dzimšanas dienas

1. diennakts

Kāds garastāvoklis būs šajā diennaktī – tāds būs tavs dvēseles stāvoklis visu gadu. Tieši tādēļ ir pieņemts jubilāru apsveikt, sumināt un darīt visu, lai viņam būtu jautri. Taču tas nenozīmē, ka obligāti jāsvin jautrā un lielā kompānijā. Vari būt divatā vai pat viena, bet ir jāparūpējas, lai tu justos jauki un komfortabli.

2. diennakts

Ieliec finansiālās programmas pamatus nākamajam gadam. Mierīgi visu apsver, pieraksti, izplāno, atdod parādus, pārskaiti naudu. Noteikti ir jāatjauno naudas enerģija – apdāvini kādu, ziedo labdarībai, vai iedod naudu ubagiem. Tikai nekādā gadījumā neizņemies naudu un neaizdod!

3. diennakts

Attiecības ar līdzcilvēkiem un sabiedrību. Pacenties mainīt ierasto komunikācijas stilu ar citiem. Ja biji ļoti komunikabla, tad tagad – nedaudz piebremzē un ieklausies otrā. Ja esi intravertais tips, pacenties pievērst sev apkārtējo uzmanību. Nekādā gadījumā šajā dienā nestrīdies.

4. diennakts

Piestrādā pie attiecībām ar tuviniekiem. Šī ir ļoti svarīga diennakts. Piezvani visiem, kuri tev ir svarīgi, un kuriem tu uzticies. Apciemo vecākus un liec viņiem saprast, cik ļoti tu viņus mīli, un cik viņi tev ir svarīgi.
Vakarpusē vari uzlūgt ciemos pašus tuvākos draugus. Daļu no šīs dienas noteikti pavadi mājās. Sakop, sakārto, pamaini dažas detaļas interjerā.

5. diennakts

Radošā diena. Bez kreatīvām idejām un radošas dzirksts šajos laikos neiztikt. Pamēģini paveikt kaut ko sev ļoti neraksturīgu. Zīmē, raksti dzeju. Lieliski, ja varēsi šajā dienā būt kopā ar bērniem – atcerēties savu bērnību un nedaudz padauzīties…

6.diennakts

Veselības ieprogrammēšana. Der jebkuras veselību atjaunojošas procedūras – masāžas, peldēšana, atslodze. Kaut vai veic elementāru rīta vingrošanu. Īstā diena, lai nopirktu sporta zāles abonementu un pierakstītos vizītē pie ārsta.

7. diennakts

Ģimene. Esi kopā ar vīru un bērniem. Šajā dienā ir ieteicams saplānot atvaļinājumu un veikt lielus pirkumus. Nepieļauj strīdus! Tieši otrādi – nopērc savam mīļotajam dāvanu, pasaki, ka viņu ļoti mīli. Aizejiet romantiskās vakariņās vai uz kino.

8. diennakts

Sava personīgā ”ES” un dzīves jēgas meklējumu diena. Šajā dienā vislabāk pabūt vienai, pārdomāt dzīvi, sasniegumus un neveiksmes. Nekādā gadījumā neiesaisties tenkās! Izvairies no svešu problēmu risināšanas un padomu došanas. Ja šajā dienā kaut ko pazaudēsi, tad tā būs laba zīme. Atceries šīs nakts sapni, tas var piepildīties! Izvairies no intīmām attiecībām!

9.diennakts

Ielādē izklaides un atpūtas programmu nākamajam gadam. Ja iespējams, paņem brīvdienu un dodies nelielā ceļojumā, kaut vai pa pilsētu, kurā dzīvo. Izvēlies dažādus pasākumus dvēselei un garam – izstādes, teātra izrādes, jautras ballītes. Ja ir piemērots gadalaiks, noteikti esi pie dabas. Nepalaid garām iespēju šajā dienā komunicēt ar ārzemniekiem. Jebkas, ko šodien uzzināsi vai iemācīsies, būs liels ieguldījums tavā nākotnes veiksmes stāstā. Noteikti ziedo labdarībai. Šī nauda atnāks pie tevis atpakaļ ar uzviju – iemantosi cieņu un kļūsi par autoritāti.

10. diennakts

Ieprogrammējam karjeras un finanšu stāvokli. Pāris stundas ir jāpārdomā savi projekti un plāni. Nākotnē noliec sev konkrētu mērķi vai mērķus un obligāti tos pieraksti (pierakstītu domu zemapziņa uztver kā notikušu faktu). Pārdomā savus ienākumus un iespēju tos palielināt (piemēram, kvalifikācijas celšana).
Ja tev jau ir lieli panākumi darbā un, piemēram, vadi lielu uzņēmumu, tad palīdzi kādam citam – piedāvā paaugstinājumu amatā kādam ļoti labam un centīgam darbiniekam.

11. diennakts

Piemērotākā diena, lai sapratu, kuri ir tavi patiesie draugi un draudzenes. Šodien ir īstais brīdis, lai vēlreiz kopā ar tiem, kuri netika, nosvinētu savu dzimšanas dienu. Taču, ja kāds no taviem tuvākajiem draugiem šodien ”uzprasās uz kašķi ‘, izdari secinājumus. Šajā dienā īpaši aktīvi kļūst nelabvēļi.

12. diennakts

Veido ap sevi labestības auru. Šī ir piedošanas un pateicības diena. Palūdz Augstākajiem spēkiem dot tev mīlestību pret cilvēkiem un iespēju vairot labo. Šajā dienā mēs esam atvērtas jebkurai pozitīvai enerģijai.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Lasi vēl