Komentāri

Superbēbis Edvards ir trešais bērniņš ģimenē. Tas nozīmē, ka māmiņa Kristīne un tētis Jānis ir daudzbērnu vecāki. Ja arī tava vai tavu tuvinieku ģimeni drīz varēs apzīmēt godpilnajā vārdā ”daudzbērnu”, tad uzzini kā ar ikdienas darbiem un pienākumiem kopīgiem spēkiem tiek galā Superbēbīša vecāki.

Kristīnei organizēt ikdienas dzīvi, audzinot  divus bērnus, bijis vienkārši. Kad gaidījusi trešā bērna piedzimšanu, domājusi, ka tikt galā arī ar trim bērniem nebūs sarežģīti, jo viss ir zināms un piedzīvots. Abi vecāki atzīst, ka līdz ar trešā bērna piedzimšanu izjutuši, cik grūti ir tieši ”menedžēt” ģimenes ikdienu: darbs, skola, bērnudārzs, interešu  izglītība, mājas pienākumi. Vissarežģītāk ir atcerēties, kur, cikos katram ir jānokļūst, un kā viņš to izdarīs. Kā mierinājums daudzbērnu vecākiem varētu vairāku ģimeņu pieredze, ka trīs, četri un vairāk bērni bieži vien kopā ir mierīgāki nekā vienīgais mazulis ģimenē, uz kuru sakoncentrēta visu pieaugušo uzmanība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Psiholoģe un psihoterapeite Diāna Zande uzsver, ka vecākiem ir jāaktivizē savas spējas organizēt sevi un noteikti organizēt palīdzību, lūgt palīgos vecvecākus, krustmātes vai citus radiniekus un draugus, kuriem ir brīvs laiks un iespēja palīdzēt.  Speciāliste iesaka vecākiem  ”pārskatīt savu un bērnu dzīvi” un saprast, ko no visa līdz šim ierastā ir jāsaglabā, ko ir jāizslēdz, un ko jāatliek uz vēlāku laiku. Mazāk ”jāiespringst” uz dažādām ikdienišķām dzīves niansēm, piemēram, mājas uzkopšana – jo vairāk bērnu, jo lielāka nekārtība. Lai katrs no bērniem justos gaidīts un īpašs, vecākiem ir jāatrod laiks, ko pavadīt ar katru bērnu individuāli. Trīsbērnu ģimenē ”visapdalītākais” nereti jūtas vidējais bērns.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl