Komentāri

Kāds Vācijas uzņēmumus ir nācis klajā ar visai grandiozu produktu – kurpēm, kurām var nomainīt papēžus, turklāt piecus dažādus veidus!

Šīs kurpes varētu būt katras sievietes sapnis. Uz ballīti ierodies seksīgās augstpapēžu laiviņās, bet, ejot iekarot deju grīdu, augstos papēžus nomaini ar zemākiem, un kājas nogurumu nepazīs. Šī apavu inovācija būs noderīga arī biroja sievietēm. Dodoties uz lietišķu tikšanos, savus zemos kurpju papēžus varēsi nomainīt ar klasiskajiem, darba vidē ierastajiem papēžiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vācijas uzņēmuma piedāvātajām kurpēm ir pieejami pieci dažāda veida papēži, sākot ar zemiem un beidzot ar smalkiem – augstiem papēžiem. Kā izskatās kurpes ar maināmajiem papēžiem, skaties pievienotajā videoklipā.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl