Ingvera spēks visa gada garumā

Komentāri
Ingvera spēks visa gada garumā

Mēs visas mēdzam lietot ingveru ziemas periodā, lai izvairītos no slimībām un stiprinātu imunitāti. Ingvers ir universāls, un tajā ir ļoti daudz vitamīnu tādi kā A, C, E. Tie satur dzelzi, magniju, kalciju un tā varētu turpināt. Noskaidro ingvera maģiskās īpašības!

Atbrīvo no vēdera problēmām

Ingvers ir viens no efektīvākajiem augiem, ko lietot, lai ārstētu kuņģi, kā arī atbrīvotu tevi no zarnu trakta traucējumiem. Ingvers noņem smaguma sajūtu, bet tiem, kas maz ēd, uzlabo apetīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Novērš nelabumu

Ja gatavoties ceļojumam pa jūru, noteikti neaizmirsti ingvera kapsulas vai tabletes. Ingvers novērš sliktu dūšu un nelabumu.

Novērš iekaisumu un sāpes

Mēs visas zinām menstruāciju sāpes. Ingvers palīdzēs, jo novērš krampjus. Ingvers palīdz pret galvas un muskuļu sāpēm, kā arī pret locītavu un muguras sāpēm. Pietiks ar šķēlīti ingvera tavā ikvakara tējā vai arī ingvera eļļas pilieni nomierinošā vannā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl