Indra Salceviča, saslimstot ar psoriāzi, sevi ”norakstījusi” un izvairījusies no attiecībām

0 Komentāru
Indra Salceviča, saslimstot ar psoriāzi, sevi ”norakstījusi” un izvairījusies no attiecībām
INSTAGRAM

Atklāti runājot par saslimšanu ar psoriāzi, cīņu par veselu ādu, modes eksperte Indra Salceviča saņem daudz jautājumu par savu dzīvi un veidiem, kā apkarot slimību. Sociālajā tīklā ”Instagram” Indra pastāsta, kā jutusies, uzzinot par saslimšanu, kā slimība ietekmējusi viņas privāto dzīvi.

Ierakstu Indra iesāk, sakot, ka ņemot vērā, ka bijusi apaļa un pasaulē valdījis izteikti slaidu meiteņu kults, saslimstot ar psoriāzi, viņa sevi ”norakstījusi”.

Foto: aukstais laiks radījis saasinājumu Indras Salcevičas imūnsistēmas saslimšanā

Indru Salceviču sanikno fitnesa blogera uzjautrināšanās par korpulentām dāmām

Tā tas noticis, jo modes eksperte uzskatījusi, ka vīrieši mīl ar acīm – formas ir gaumes jautājums, bet nesmuka āda nevar patikt!

”Tas bija mīts un stereotips. Vīrieši nemīl ar acīm. Viss ir tāpat kā sievietēm. Ja patīk personība un ir kaut kāda drošības sajūta un vēlme būt otra tuvumā, izskata nepilnības ir mazsvarīgas,” raksta Indra.

Saslimšana sākusies 21 gada vecumā, uz kājas parādījies viens mazs pleķītis.

Indra apmeklējusi ārstu un tajā laikā viena no metodēm bija izraisīt slimības maksimumu un tad ārstēt!

”Saņēmu nātrija tiosulfātu vēnā, kaļķi vēnā. Psoriāze pārklāja piecdesmit procentus ķermeņa. Sākās gadi cimdos un melnās zeķubiksēs,” ierakstu turpina Indra.

Stiliste Indra Salceviča nekautrējas no savām formām un kaila dodas peldēties

Tika zaudētas paziņas, jo Indra nepiedalījās viņu rīkotajās pirtīs un pludmales ballītēs. Tāpat Indra neapmeklēja pludmali un vasarā meloja, ka viņai ir alerģija no saules.

”Ja kāds klubiņā man pievērsa uzmanību, es ātri kļuvu par savedēju un piespēlēju kavalieri draudzenēm. Bija bail, ka, ieraugot manu psoriāzi, tikšu atgrūsta. Vieglāk bija vienkārši izvairīties,” tā Indra.

Indra pavisam atklāti paziņo, ka viņas dzīvē ir bijušas tikai divas nopietnas attiecības un otrajās viņa ir šobrīd.

Uzzinot par psoriāzi, modes ekspertei radās teorija, ka visi cilvēki dzīvē piedzīvo mīlestību. Ir egoistiski domāt, ka tai ir jābūt abpusējai. Tā taču var būt arī platoniska.

0 Komentāru