Indra Salceviča pastāsta, kā nedošanās ikgadējā vasaras ceļojumā ietekmējusi psoriāzi

Modes eksperte, ”influencere” Indra Salceviča savus sociālā tīklā ”Instagram” sekotājus iepriecina ne tikai ar skaistām bildītēm, bet arī ar izglītojošu informāciju par ādas slimību – psoriāzi, ar kuru sirgst jau daudzus gadus.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Valdis Rudzitis Etransport

  Valdis Rudzitis Etransport

  Lai peldas Baltijas jūrā un nomet lieks svaru. Būs ideāli. Lai veicas. Čikstetajiem nepieder pasaule
 • speķarausis

  speķarausis

  Vai tiešām neviens ārsts šai sievietei nav pastāstījis kādu ļaunumu ķermenim nodara tik milzīgs liekais svars??? Tas ir iespaidīgs apgrūtinājums organismam, no kura var rasties arī psoriāze, citas ādas slimības un orgānu aptaukošanās, par ko sekas izjutīs nākotnē. Jāierobežo rīšana vai kuņģis jāgriež ārā. Citu variantu šai tauku pikai nav!
 • g

  g

  Ar tiem taukiem nav tik vienkarsi, vieni ir tievi un ed ko velas, citiem nedod dievs cipsu paka un 2kg klat.
  • Jurelis

   Jurelis

   Ni tā jau nav. Čipšu paka vidēji 500kcal. Virspusēji rēķinot - viens kilograms tauku ir apmēram 9000kcal. Tātad kopā 18000kcal. Tur principā kādas 36 čipšu pakas. Un tas ir neskaitot visu kas aiziet vielmaiņas uzturēšanai.
 • Es

  Es

  Nafig-tu stūlbais,tā nav atskaite,bet tādiem debīliem info par to ,ka tāda slimība eksistē un cik grūti ir sadzīvot ar tādu,bet tev bezsmadzeņu radījum to nesaprast.dzīvo vesels,bet nepiemirsti,ka karma ir ku.e,
 • Nāfig

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!