Indra Salceviča korpulentajām skaistulēm atklāj pāris stila knifiņus

20 komentāri
Indra Salceviča korpulentajām skaistulēm atklāj pāris stila knifiņus
INSTAGRAM

Ikviens no mums reizēm ieklausās stila ekspertu padomos, lai tikai atrastu pēc iespējas piemērotāku apģērbu savam augumam. Modes eksperte Indra Salceviča “apgaismo” korpulentas dāmas, atklājot vairākus stila knifiņus.

Sociālā tīkla ”Instagram” stāstos Indra paziņo, ka ikvienai lielo izmēru dāmai ir unikāla figūra un formas. Kas vienai sievietei izskatīsies labi, otrai – tieši pretēji.

Drosmīgi! Indra Salceviča publisko fotogrāfiju, kurā izrāda psoriāzes skartās rokas

Gluži kā standarta augumiem arī ”plus size” ir auguma īpatnības, kas jāņem vērā. Galvenais – nenēsāt apģērbu, kas ir par mazu!

”Man personīgi labāk patīk stilīgs ”oversize” apģērbs, nekā iespīlēšanās apspīlētās lietas, kuras nemaz nekomplimentē augumam,” tā Indra.

Stila lietpratēja pamāca, ka var valkāt augstās jostas svārkus, jo šāda jostasvieta izceļ ķermeņa šaurāko vietu. Protams, jāpievērš uzmanība ķermenim un izvēlēto svārku dizainam.

Arī rūtiņas apģērbā var būt, vienīgi jāvadās pēc figūras, lai rūtis nedeformē figūru, akcentējot smagāko daļu. Kā piemēru Indra nosauc sievieti, kurai ir “kuplas” kājas, viņai rūtiņas jānēsā augšdaļā un otrādi.

Ja ir vēlme noslēpt platos gurnus, sieviete aicina izvēlēties kleitas ar pieguļošu augšdaļu un platu svārku daļu.

”Izvēloties bikses, jāpievērš uzmanība kāju formai, potītēm un vēderam. Biksēm jābūt tādām, lai tās komplimentētu figūrai, nevis akcentētu to, kas nav jāakcentē. Manuprāt, lielo izmēru lēdijām neizskatās labi bikses ar zemo jostas vietu,” aizdomājas Indra.

Modes eksperte uzsver, ka nav tāda stila apaļīgām, tievām, garām, īsām sievietēm. Stilu diktē personība un dzīvesstils.