Indra Salceviča domā, ka ķermeņa formām nav nekāda sakara ar attiecību neizdošanos

11 komentāri
Indra Salceviča domā, ka ķermeņa formām nav nekāda sakara ar attiecību neizdošanos
INSTAGRAM

”Influencere”, modes eksperte Indra Salceviča jau no 2020. gada izskaņas bauda brīvas sievietes statusu. Iedvesmojošā personība aizdomājas par cilvēkiem, partnerattiecībām un ķermeniski pozitīvu domāšanu.

”Manuprāt, reizēm mēs savas partnerattiecību neizdošanās nogrūžam uz kaut kādām izdomātajām ķermeniskajām nepilnībām – proti, kaut kādiem mistiskajiem skaistuma standartiem neatbilstošiem parametriem, un mazliet aizmirstam, ka vienmēr otrā pusē ir cilvēks. Ar savām domām, vērtībām un sajūtām,” sociālajā tīklā ”Instagram” raksta Indra.

Iedvesmojošā Indra Salceviča skaidro, kāpēc attiecības nevajag uztvert kā darbu

”Dzīve nav par un ap ķermeni.” Indra Salceviča par sevis pieņemšanu un iemīlēšanu

Modes eksperte domā, ka nogrūst attiecību neizdošanos uz ķermeņa nepilnībām ir vienkārši nespēja samierināties ar situāciju kā tādu. Ķermenim nav nekāda sakara ar neizdošanos.

”Tavam ķermenim var neizdoties pievilkties pie stieņa, bet nevis attiecības ar cilvēkiem. Ar cilvēkiem attiecības veido tava personība! Un tu vari vienkārši nepatikt. Nevis kļūt lieks un nevajadzīgs, par resnu vai neglītu.

Tevis var būt par daudz un tu vari arī apnikt. Tu vari vienkārši ierakties rutīnā un neredzēt, ka reiz tuvais cilvēks vienkārši kļūst tev par pašsaprotamu vai svešu. Tu vari nepamanīt to, ka vienkārši izaugāt viens no otra. Vai katrs aizgājāt savā virzienā,” skaidro Indra.

”Influencere” mierina ar vārdiem, ka reizēm ir ļoti labi vienkārši nepatikt, jo šis nepatīk var novest pie kolosāla patīk nākotnē!

11 komentāri