Ikviens Latvijā var atļauties labu apģērbu! Aleksandra Pavlova ieteikumi tiem, kuri čīkst par iztikšanu

Šovs ”Gatava pārvērtībām” ieiet finiša taisnē, un tā laikā esam guvušas neskaitāmus stila padomus no pašmāju modes ekspertiem, kas noderēs arī skatītāju ikdienā. Un kad vēl, ja ne vasarā, uzplaukt kā puķei! Taču daļa Latvijas dāmu turpina izmantot argumentu – mums taču mazas algas, sievietes strādā, lai savilktu kopā galus un uzturētu ģimeni – kāda vēl pucēšanās. Modes eksperts Aleksandrs Pavlovs gatavs padalīties ar Skaties.lv lasītājām savā pieredzē, kā plānot budžetu tā, lai varētu atļauties sevi palutināt ar šiku kleitu vai labas kvalitātes apaviem.

Atpakaļ uz rakstu

111 komentāri

 • mtz

  mtz

  nopirku converse kedas pa 70e izjuka saudzīgi nēsājot pēc 3 mēnešiem. nopirku kedas tirgū pa 5e un iet jau 2 gadus 10x mazgātas veļenē.
 • Mārcis Paņēvics

  Mārcis Paņēvics

  nopirku converse kedas pa 70e izjuka saudzīgi nēsājot pēc 3 mēnešiem. nopirku kedas tirgū pa 5e un iet jau 2 gadus 10x mazgātas veļenē.
 • Nadja Pizika

  Nadja Pizika

  The most stupid and inhuman statement I have ever come across. But we can't expect much from such a person. I met him once but it was a great disappointment.
 • Māra Aleksejeva-Mikažāne
 • Gita Balode

  Gita Balode

  Viss slēpjas prioritātēs!!! Kādam tās 4 čipsu pakas cigaretes un pāris buņdžiņas alus šķiet svarīgākas par labu bluzonu... Man gan šķiet, ka sevi ir jākopj, vienalga cik Tev skaista dvēsele, nenoliegsim, ir patīkamāk runāt ar koptu gaumīgi apģērbtu clvēku... Cilvēkiem automātiski attieksme mainās, pameiģiniet aizet uz veikalu trennūzenēs un maikā ar copi un iešļucenēs un aizejiet uz to pašu veikalu nākamajā dienā glītā kleitiņā un žaketītē, automātiski pārdevēja kļūst laipnāka, lai vai cik stulbi tas arī nebūtu....
 • Ludmila Romaševska

  Ludmila Romaševska

  Nu prot gan viņš skaisti sievietes apģērbt,es nevaru nopriecāties skatoties pārvērtbas TV3 .
 • Iveta

  Iveta

  Piekrītu, labs, kvalitatīvs un gaumīgs apģērbs vienmēr atmaksājas.
 • Inese Cimbule

  Inese Cimbule

  Kas tad ir labs apģērbs?Man labs apģērbs ir no dabīgās vilnas,vilnas auduma virsdrēbes,kašmira auduma virsdrēbes,šalles, cepures,džemperīši.Dabīgā zīda ,zīda+vilnas kleitas,dabīgā lina kleitas ut.t un tml.Jābūt kvalitatīvi pašūtiem.Tie noteikti nav lēti.LV ir ļoti reti atrodami īsteni augstas kvalitātes apģērbi.Lielveikalos grūti atrast no kvalitatīva auduma kvalitatīvi pašūtu apģērbu.Man muļķīga šķiet tā dzīšanās pēc tā sauktajiem "brendiem".
 • Edgars Orlovskis

  Edgars Orlovskis

  vēl viens čuvāks no Marsa,,,,būs jāsāk ticēt NLO.....
 • Hz

  Hz

  Taisnība viņam ir! Bet nodzerta un nopīpēta smadzene jau to nesaprot.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!