Ikviena var fotografēties kaila! Aleksandrs Sokolovs par tipisku latviešu sievieti

1 komentārs
Ikviena var fotografēties kaila! Aleksandrs Sokolovs par tipisku latviešu sievieti

“Linda ir tipiska Latvijas sieviete. Viņai drīz būs 30, viņa audzina bērnu un ļoti daudz strādā. Linda nesporto un ēd to, kas garšo.” Fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs savā Facebook lapā parāda to, ka ikviena sieviete var fotografēties un atklāt savu ķermeni, neskatoties uz tā aprisēm.

“Linda saprata, ka grib izrauties no ikdienas rutīnas. Saprata, ka kaut uz mirkli grib sajusties iekārojama, seksīga un pašpārliecināta sieviete. Tā viņa nolēma atnākt pie manis uz privātu fotosesiju.”

Kad Linda atnāca uz studiju, viņa no uztraukuma trīcēja. Tomēr fotosesija – tas ir kaut kas pilnīgi jauns, un turklāt viņa ir ļoti nepārliecināta par savu figūru. Pirms fotosesijas Lindai tika uzlikts “make-up” un izveidota frizūra. Kad Linda nokļuva vizāžistes Katrīnas rokās, viņa sāka nomierināties. Katrīna pastāstīja par “make-up” variantiem un kopā viņa izvēlējās vispiemērotāko.

Kad “make-up” bija uzklāts un Katrīna bija aizgājusi, mēs ar Lindu vēl veselu stundu dzērām kafiju un runājām. Es pastāstīju viņai, ka fotosesijas process ir ļoti viegls. Viņai pašai nav jādomā par pozēšanu. Katru pozu es pats parādīšu un visu laiku viņu koriģēšu. Tāpēc modele var “atslēgt smadzenes” un nedomāt ne par ko. Tas ļoti iedrošināja Lindu.

Es pateicu Lindai, ka zinu tādas pozas, kurās viņa izskatīsies perfekti! Kad kafija bija izdzerta un mēs visu izrunājām, Linda jau bija ļoti iedvesmota, un viņai gribējās ķerties pie lietas.

Fotosesija ļoti palīdzēja Lindai paskatīties uz sevi no malas. Viņai noderēja vizāžistes Katrīnas padomi un Linda nopietni aizdomājas par aktīvu sportošanu un veselīgu diētu. Tagad viņa zina, kā var izskatīties, un tā ir lieliska motivācija!

Foto: drosmīgā un skaistā Linda

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl