Igauņu ragana Merilina Kerro atklāj, kā pasargāt jaundzimušos no negatīvās enerģijas un lāstiem

11 komentāri
Igauņu ragana Merilina Kerro atklāj, kā pasargāt jaundzimušos no negatīvās enerģijas un lāstiem
INSTAGRAM

Igauņu ragana Merilina Kerro palīdz cilvēkiem gan pa naudu, gan arī sociālajos tīklos, publiskojot informāciju, kas palīdz vairumam no mums uzlabot dzīves. Šoreiz Merilina aizdomājas par bērniem.

Pie Merilinas uz pieņemšanām bieži vien ierodas māmiņas ar bērniem un lūdz raganu paskatīties vai bērnam nav uzlikts lāsts, vai ļauna acs.

Krievijas šova ”Ekstrasensu cīņas” viena no jaunās sezonas atlasēm notiks arī Rīgā

Māmiņas saka, ka bērni pēdējā laikā neuzvedas kā ierasts. Bērnus nomoka murgi, bērni palikuši nervozi un agresīvi.

Ragana paziņo, ka mazi bērni ir paši neaizsargātākie, viņu organismi vēl neprot aizsargāties no svešas enerģijas. Mātes uzdevums ir darīt visu, lai maksimāli aizsargātu savus bērnus.

Ragana Merilina Kerro paziņo, ka pārmērīga ēšana un diētu ievērošana liecina par mīlestības trūkumu dzīvē

Galvenie noteikumi!

Pirmajos bērna dzīves mēnešos mēģiniet mazuli pēc iespējas vairāk pasargāt no svešiem cilvēkiem. Izolēt no labi nepazīstamām personām.

Neļaujiet svešiniekiem skatīties un priecāties par jūsu mazulīti. Īpaši tas jāievēro ar personām, kuras ilgu laiku nespēj kļūt par vecākiem.

Neslavējiet savu bērnu citu klātbūtnē. Jūs nevarat zināt, kādas emocijas tas izraisa otrā personā. Ne vienmēr tas ir prieks!

Ja tomēr neizdodas noturēties un bērns saslavēts pie sevis jāatkārto – skaudība pazūdi, pie sevis dodies. Kas tevi atsūtīja ar to arī paliec! Āmen.

Ja jums jādodas uz tikšanos, svinībām, pasākumu, kurā būs daudz cilvēku, bērns ir jāaizsargā.

Merilinas Kerro atbalstītāji apsveic raganu ar iestūrēšanu laulības ostā. Vai igauniete apprecējusi bērna tēvu?

Kā aizsargāt bērnu!

”Paņemiet šķipsniņu sāls un uzlieciet uz mazuļa galvas. Pa virsu uzvelciet cepurīti. Sāls sevī uzsūks visu negatīvo enerģiju. Atgriežoties mājās nomazgājiet bērnu ar vēsu ūdeni un atkārtojiet – visu slikto nomazgāju no (bērna vārds). Labais, lai pa pēdām nāk,” sociālajā tīklā ”Facebook” raksta Merilina.