Ievas pārvērtību dalībnieču lielisko rezultātu panākumu atslēga

2 komentāri
Ievas pārvērtību dalībnieču lielisko rezultātu panākumu atslēga
Foto: Skaties.lv

Ievas pārvērtību tievēšanas sezonas noslēguma raidījumā sanāca kopā visas divdesmit šova dalībnieces. Dāmas bija pacilātā noskaņojumā un savstarpēji dalījās atmiņās par projekta laikā piedzīvoto. Visas, nu jau aizvadītās sezonas dalībnieces, joprojām dzīvo uz ”Ievas pārvērtību viļņa.”

Skaties.lv pārliecinājās, ka katra raidījuma galvenās varones sajūsma, un pat aizkustinājuma asaras, ieraugot sasniegto rezultātu, bijušas neviltotas un patiesas. Tāpat kā šova vadītāju pēkšņā ierašanās pie pārvērtību varonēm mājās vai darbavietā, tik tiešām bijis negaidīts pārsteigums (noslēpums bija jāglabā šova veidotāju ”uzticības personām” – dalībnieču māsām, draudzenēm, bērniem utt.). Pārvērtību meiteņu stāsti un sasniegtie rezultāti tiešām pārsteidz. Ir dāmas, kas nometušas svaru vēl pēc “sava” raidījuma beigām. Uz fināla filmēšanu bijis jāierodas šova beigās izvēlētajā tērpā. Vairākām dalībniecēm šis tērps bijis jau par lielu. Skaties.lv lasītājām piedāvājam vairāku dalībnieču panākumu galvenos ”atslēgas vārdus.”

Ance (zaudētais svars – 22 kg)

Pieredze

Agrāk – cik ātri sāku tievēt, tik ātri arī beidzu. Nebija apņēmības. Bija nepieciešama maza ”pātaga.” Viens no atspēriena punktiem – negribēju pievilt komandu, kas manā labā strādāja. Pēc tam, ka viss process ”uzņēma apgriezienus, ” pati iegāju azartā. Bija interesanti, ko es vēl varu no sevis ”dabūt ārā”.

Atslēgas vārdi

Fiziskie treniņi. Pirms projekta teicu, ka nekad neskriešu. Tagad, projektam beidzoties, esmu sākusi skriet.
Pirms tam biju mēģinājusi, bet ar domu – šodien skriešu, rīt neskriešu. Tagad man nāca apgaismība, ka, vienalga kādi laikapstākļi, ir jāskrien. Jāskrien ir katru dienu, līdz tas kļūst par pieradumu. Tas ir tieši tāpat kā daudzi ir pieraduši, lai no rīta varētu pamosties, iedzert kafijas malku. Viņi bez tā nevar. Tas ir pieradums. Tieši tāpat es tagad nevaru iztikt bez skriešanas katru vakaru.

Irina (zaudētais svars –  15 kg)

Pieredze

Pirms projekta zaudēti 10 kg.

Atslēgas vārdi

Gribasspēks un vēlme izskatīties skaisti. Galvenais atrast treniņu, kas ļoti patīk. Es tādu atradu. Tagad es trīs reizes nedēļā eju uz zumbas nodarbībām.

Inita (zaudētais svars – 19 kg)

Pieredze

Pirms šova mēģināju tievēt, bet nebija atbalsta no malas. Vienai ir grūti.

Atslēgas vārdi

Motivācija. Kontrole no malas. Visiem šķiet, ka esmu dzīvojusi badā. Nevienu brīdi es nebiju badā. Sakārtoju savu ēdienkarti. Protams, bija daži brīži, kad gribējās kādu našķi. Bet var atrast alternatīvu, ko drīkst uzēst un nodzīt apetīti.

Ilze (zaudētais svars – 13 kg)

Pieredze

Daudz mēģinājumu novājēt un ieturēt diētu. Ceturtajā dienā sāku ēst. Nebija liela mērķa.

Atslēgas vārdi

Maltītes pēc dietologa programmas. Ļoti daudz deva sports – nūjošana. Ģimenes iesaistīšana. Negatavot atsevišķi sev, bet visai ģimenei. Tagad mēs visi vairs neēdam, piemēram, ceptus kartupeļus, bet gan – vārītus vai tvaicētus. Vīram un dēlam arī garšo.

Jolanta (zaudētais svars  –  38 kg)

Pieredze

Mēģinājumi tievēt vairākkārtīgi.

Atslēgas vārdi

Pareizā motivācija. To var radīt tikai pati, nevis draudzene, kas ”pavelk līdzi” vai kāds cits. Mana motivācija – veselības sakārtošana. Sapratu, ka mans organisms ilgi “nepanesīs” manu lielo svaru. Liekais svars ir tāda kā ņirgāšanās par sevi un savu veselību. Otrkārt – liekais svars nav ”uz galda,” bet gan galvā. Dzīvē ir jāsakārto daudzas lietas, lai varētu sākt tievēt. Fiziskā aktivitāte – nūjošana. Katru rītu tagad nūjoju 10 km.

Fotogalerija no šova Ievas pārvērtības fināla raidījuma filmēšanas aizkulisēm

2 komentāri