Komentāri

Dziedātājai Ievai Sutugovai viens no sarežģītākajiem šova Izklausies redzēts uzdevumiem – “pārtapšana” pretējā dzimumā, ir jau aiz muguras. Vakar Ieva uzstājās kā rokgrupas Līvi solists Ainars Virga.

Lai arī dzīvē Ieva pilnīgi nemaz neatgādina Ainaru Virgu, par savu priekšnesumu viņa saņēma ļoti atzinīgu žūrijas vērtējumu – gan par Virgam raksturīgo izdarību, gan viņa balss atdarinājumu. Ieva atklāj, ka tūlīt pēc raidījuma ieraksta bijis jāuzstājas un jādzied savā balsī. Balss saites tomēr bija izjutušas nelielu teroru, bet ar pāris sūkājamo tabletīšu palīdzību Ieva atkal tikusi pie savas balss.

Ieva stāsta, ka visbiežāk dzirdētais jautājums pēc uzstāšanās vakar bijis: ko tu izdarīji ar krūtīm? Metode ļoti vienkārša. Krūtis Ieva notinusi ar elastīgo saiti. Ar to pašu, ar ko pārsien izmežģītas kājas un rokas. Sākumā apsējs bijis tik stingrs, ka Ievai kļuvis skaidrs, ka padziedāt nebūs iespējams, tāpēc pieņemts lēmums saiti palaist vaļīgāk. Arī “vieglākais variants” izrādījies ļoti efektīvs, un Ainara Virgas tēlam nevēlamās ķermeņa daļas ir noslēptas lieliski.

Foto

 

Ieva nav tik labi pazīstama ar Ainaru Virgu, lai pirms uzstāšanās viņam piezvanītu, prasītu padomu vai vienkārši pateiktu, ka viņu atdarinās. Taču vietnē Twitter var redzēt, ka grupa Līvi Ievas priekšnesumu nav palaidusi garām.

Video

Lasi vēl