Ieva Sutugova atklāj lieliskās figūras noslēpumu

4 komentāri
Ieva Sutugova atklāj lieliskās figūras noslēpumu
instagram.com/ievasutugova/

”Es ceru, ka šis laiks nebeigsies,” sociālajos tīklos publicējot pašbildīti, kurā redzama sauļojamies, par vasaru priecājas dziedātāja Ieva Sutugova. Vitālā un allaž smaidīgā skatuves māksliniece ir liela ūdens mīļotāja, tādēļ tikai likumsakarīgi, ka brīvos brīžus cenšas pavadīt tā tuvumā. Turklāt viņu ūdens ne tikai relaksē, bet palīdz būt lieliskā formā.

”Pats svarīgākais ir ķert saulīti, jo, manuprāt, nekas tik ārkārtīgi labi neuzlabo dienu kā kārtīga saulīte,” jautāta, kur vienmēr dzirksteļojošā skatuves māksliniece smeļas iedvesmu ikdienai, sarunā ar Skaties.lv smaida Ieva Sutugova.

Iestājoties gada saulainākajam un siltākajam laikam, Sutugova labsajūtu vairo arī ar tīri praktiskiem paņēmieniem, kas reizē ļauj justies arī sievišķīgi.

”Man svarīgi ir košas krāsas – apģērbā, auskaros, uz nadziņiem. Tas piešķir odziņu,” teic pazīstamā dziedātāja.

Par Ievas Sutugovas ikdienas dailes knifiņiem lasi šeit!

Pēc horoskopa Sutugova pārstāv ūdens zīmi, un, kā spriež pati, tādēļ īpaši aizrāvusies ar peldēšanu, kas reizē ļauj dziedātājas ķermeni uzturēt lieliskā formā un nepieciešamības gadījumā to uzlabot.

”Es esmu vēzis, un ūdens ir mana stihija. Pie jebkāda ūdens atpūšos un gūstu spēku,” saka Sutugova.

Ziemā dziedātāja regulāri apmeklē peldbaseinu, bet siltajā laikā peldas atklātos ūdeņos, kas allaž dāvā ne tikai daudz pozitīvu emociju.

Peldēšanas laikā strādā visas muskuļu grupas, kas veido cilvēka ķermeni. Regulāri peldot, tiek nostiprināti vēdera, roku, plecu un dupša muskuļi. Turklāt šī ir no tām sportiskajām aktivitātēs, kas kalorijas dedzina nesvīstot.

Uzzini arī ”Degpunktā” vadītājas Ievas Brantes nevainojamās figūras noslēpumu!