Ieva Brante demonstrē izcilu lokanību un līdzsvara izjūtu, nostājoties špagatā uz SUP dēļa

4 komentāri
Ieva Brante demonstrē izcilu lokanību un līdzsvara izjūtu, nostājoties špagatā uz SUP dēļa
INSTAGRAM

Iedvesmojošā personība, juriste Ieva Brante nereti atbalstītājus iepriecina ar sportiskiem kadriem, gan izrādot savu tvirto, trenēto ķermeni un lokanību, gan mudinot citus – domāt par veselību un uzsākt sportot. Ieva pārsteidz ar špagatu!

Šoreiz sociālajā tīklā ”Instagram” Ieva nodemonstrē špagatu – baseinā uz SUP dēļ, kā arī sporta laukumā, izmantojot siksnas.

Foto: iedvesmojošā Ieva Brante no atpūtas Slovākijā atvadās ar špagatu

Ieva neslēpj, ka ar špagatu nav piedzimusi, tas bijis mērķtiecīgs darbs. Gluži kā ikviens mērķis – izvēlēts un izdarīts!

Iedvesmojošā personība nereti saņem atbalstītāju jautājumus par špagatu, tāpēc sniedz ieteikumus tiem, kuri vēlas nostāties špagatā!

Juriste pabrīdina, ka jāatceras nesūdzēties, ka stiepjot sāp kājas – ar sāpēm ir jārēķinās. Ja vien tās nav asas.

Gleznaini foto: iedvesmojošā Ieva Brante bauda atpūtu Slovākijā

View this post on Instagram

Tiem, kas jautā par manu špagatu. #splits 😇 Nē, diemžēl (vai par laimi) ne špagatā, ne ar špagatu neesmu piedzimusi. 😇 Jā, špagatu labi protu. Taču tas ir bijis mērķtiecīgs darbs ar sevi. #youcandoit 🌺 Ko es varu ieteikt stiepjot špagatu? Tāpat kā ar ikvienu mērķi – izvēlēties un darīt. #justdoit #doitmore 😉 Atceries nesūdzēties, ka stiepjot, sāp kājas. Ar sāpēm ir jārēķinās. Ja vien tās nav asas. Kā ir vieglāk stiept? 👉 nekad neplēs sevi Tas ir bīstami un traumatiski 👉 vienmēr iesildies pirms Muskuļi ir kā gumija. 👉 stiepies uz izelpu, dziļāk un dziļāk Izelpojot tu atslābinies. Centies elpot mierīgi. 👉 stiepies siltumā Kā jau teicu – muskuļi ir kā gumija. Siltumā tie padodas vieglāk 👉 stiepies uz neslīdoša paklājiņa Tā nesāpēs ceļi un pašam būs ērtāk 👉 izmanto palīglīdzekļus Klucīšus, siksnas. Tas atvieglos stiepšanās procesu 👉 izvēlies interesantu grāmatu Lasot, tu novērsīsi domas un “sēdīsies” arvien dziļāk Visbeidzot – lieto jauniegūto!!! 💯 Muskuļiem ir atmiņa. Katru reizi augot, tu audz. Līdzīgi kā ar valodu, kas ir jākopj, jākopj arī špagats. Tāpēc atslēgvārds ir – lietot, lietot un vēlreiz lietot jauniegūto. 🙏 Lai skaists tavs ceļš uz špagatu! #ibrante #activelive #ilovesportlife #splitstraining #howtodosplits #splitprogress #sportlife #strongissexy #believeinyourself 💯 #dothebest #mysportlife #behappy #gingergirl 🔥

A post shared by Ieva Brante (@ieva.brante) on

Video: iedvesmojošā Ieva Brante īpašā ”performancē” guļas zārkā

Ievas ieteikumi – nekad neplēs sevi, iesildies, stiepies uz izelpu, stiepies uz neslīdoša paklājiņa, stiepies siltumā, izmanto palīglīdzekļus, izmanto interesantu grāmatu, lieto jauniegūto.

Špagats nereti redzams Ievas fotogrāfijas un tas tiek taisīts pašās neiedomājamākajās vietās – uz SUP dēļa, siksnās, Slovākijas kalnos, uz dabas takas margām, uz soliņiem parkos un citās netipiskās vietās.

Cik lielu lomu ieņem sports tavā dzīvē?

4 komentāri