Vērtīgs padoms: ietin savas prasības pret vīrieti skaistā zīdpapīrā

Pievienot komentāru
Vērtīgs padoms: ietin savas prasības pret vīrieti skaistā zīdpapīrā

 

Populārais ASV TV šovu vadītājs un grāmatas ”Rīkojies kā sieviete, domā kā vīrietis” autors Stīvs Hārvijs izstrādājis praktiskus ieteikumus, kas ļaus sievietei ielūkoties vīrieša prātā. Sievietei ir jādod iespēja pārvaldīt situāciju – jāprot pateikt vīrietim, kas tev tieši vajadzīgs, bet jāprot tas izdarīt tā, lai viņš šo pieeju neuztvertu nepareizi. Viss ir atkarīgs no pasniegšanas veida. Stīvs Hārvijs minējis spilgtākos piemērus, kā sievietei vajadzētu runāt ar vīrieti, lūk, daži no tiem!

1. padoms

Tā vietā, lai teiktu, ka nevarat ciest cilvēkus, kas kavē, saki, piemēram: ”Mūsdienās visi ir tik aizņemti, ka laiks kļūst arvien vērtīgāks, vai ne? Darīšu visu, lai uz tikšanos ierastos septiņos, ja esam tā norunājuši, vai varbūt pat ātrāk, lai varētu darīt visu, ko šajā laikā esam ieplānojuši. Ja kavēšu, vienmēr piezvanīšu un pabrīdināšu – tas ir pieklājīgi. ”

Tulkojums

Tu tikko pateici, ka jums nepieciešams vīrietis, kurš ierodas tad, kad ir apsolījis un kurš ir pietiekami labi audzināts, lai piezvanītu, ja kavējas. Tagad viņš zinās, – ja dodas pie tevis, jāizbrauc no mājām laikus, un vienmēr uzlādēs tālruņa bateriju, lai kavēšanās gadījumā varētu piezvanīt.