Ieteikums! Strādā, dziedi, bēdz, dari labu citiem jeb kā cīnīties ar rudens depresiju

1 komentārs

Droši  vien esi pamanījusi, ka pēc pāriešanas uz ziemas laiku krēslot jau pamazām sāk ap pulksten pieciem pēcpusdienā. Vēl mazliet – un tumsa jau iestāsties uzreiz pēc četriem. Tā vien šķiet, ka KĀDS  dara visu, lai tumšā laika depresija būtu klāt tepat un tūlīt. Savukārt tavs uzdevums – turēties tai pretī.

Iespējams, tev noderēs trīs sabiedrībā pazīstamu dāmu  – viesnīcas ”Hotel de Rome” direktores Lindas Abu Meri,  miljonāres Irēnas Pulkinenas un Saeimas deputātes Ingunas Sudrabas padomi, kā cīnīties ar šo nelūgto un nepatīkamo viešņu – rudens depresiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lindas Abu Meri ieteikums – strādāt, rūpēties par ģimeni, vingrot un dziedāt, un tādā veidā neatvērt sava nama durvis depresijai. Irēnas Pulkinenas pieredze – tumšajos gadalaika mēnešos doties prom no Latvijas. Savukārt Ingunas Sudrabas ieteikums – palīdzēt citiem, tas uzlabos garastāvokli arī pašai. Cik reāli un izpildāmi ir dāmu ieteikumi – noskaties video un izlem pati, un dalies savā pieredzē arī ar mums.

Skaties video:

 

TOP komentāri

  • LJMC
    0 0 0

    LJMC

    Tādi simptomi kā bezmiegs, nomākts garastāvoklis, pazeminātas darba spējas, trauksmes stāvoklis, svīšana, nogurums, roku drebēšana un raudulība var liecināt par nopietnām saslimšanām un būtu jāpārbauda. Latvijas Jūras medicīnas centrā, vienas dienas ietvaros 2-3 stundu laikā ir iespējams iegūt pilnvērtīgu ainu par savu veselības stāvokli un nepieciešamības gadījumā saņemt konsultācijas turpmākai veselības uzlabošanai. Programmā iekļauta: doplerogrāfija galvas un kakla asinsvadiem, ehokardiogramma, elektrokardiogramma, veloergometrija, pulsa viļņa ātruma mērīšana, oftalmologa konsultācija, vēdera dobuma orgānu ultrasonogrāfija, ginekologa vai urologa konsultācija un pilna asins aina. Vairāk par stresa līdzsvara vienas dienas veselības pārbaudes programmu lasiet ljmc mājas lapā.
    Esiet veseli!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl