Ieteikumi ikvienam, kas vēlas dāvināt sveces

0 Komentāru
Ieteikumi ikvienam, kas vēlas dāvināt sveces
FOTO: pixabay.com

Rudenī un ziemā mums ļoti trūkst siltuma un gaismas, tādēļ sveces ir viena no populārākajām dāvanām. Ja šīs nedēļas nogalē tev jādodas ciemos un izvēlēsies dāvināt sveces, tad jāatceras dažas noderīgas lietas.

Pārliecinies, vai saņēmējam nav alerģiju

Pievērsiet uzmanību sastāvam, ja produkts satur sintētiskas smaržvielas, tās var palielināt alerģijas risku. Vislabāk, protams, lietot sveces, kas veidotas no dabīgām izejvielām – sojas vai bišu vaska, stearīna. Taču, ja vēlaties dāvināt aromatizētas sveces, it īpaši, ja iecerētais aromāts ir spēcīgs vai īpatnējs, tad patiešām ir vērts pārliecināties, vai cilvēku tas neapgrūtinās vai arī viņam nav alerģijas pret kādu sveču sastāvdaļu.

Ņem vērā cilvēka personību

Ja prāto par dāvanu kādam tuvam cilvēkam – draugam, mammai, māsai, tad, iespējams, ir vērts izvēlēties oriģinālu sveci ar kādu ļoti īpašu aromātu, kas ir svarīgs dāvanas saņēmējam. Piemēram, senas grāmatas, zaļas zāles un svaiga lietus aromātu. Jāatceras, ka šādas sveces ir jāsāk meklēt jau laikus vai jākonsultējas ar speciālistiem.

Atceries par skaisto ikdienā

Sveces ir universāls interjera priekšmets. Var atrast piemērotas teju jebkuram interjeram, sākot ar minimālisma stilā ieturētu mājokli līdz pat modernam kičam vai greznai klasikai. Sveces ir arī brīnišķīgs rotājums ikvienā svētku reizē. Piemēram, Lāčplēša dienā, 11. novembrī, vai Latvijas dzimšanas dienā, 18. novembrī, aktuālas būs sveces ar latvju rakstiem.

FOTO. Mārtiņdienas tirdziņā Kalnciema kvartālā varēja iegādāties gan raibas, gan sveces patriotiskās krāsās

Uzmundrini kolēģi

Ja plānots kāds svarīgs projekts un īpaši nepieciešama skaidra domāšana un ass prāts, noderēs svece ar piparmētru. Savukārt citrusa aromāts mazinās stresu un veicinās koncentrēšanos un mierpilnu atmosfēru. Bet aromterapijas spēks ir tikai dabīgās svecēs. Atcerieties, ka regulāri lietojot parafīna sveces, kas ir naftas pārstrādes produkts, jūs kaitējat sev un apkārtējiem, jo slodze plaušām ir pielīdzināma smēķēšanas iedarbībai.

Iesaisti aktivitātēs – uzdāvini iespēju apmeklēt sveču liešanas nodarbības

Sveču liešana ir aizraujoša laika pavadīšana, tādēļ, ja apdāvināmajam cilvēkam patīk pašam visu kaut ko meistarot ar savām rokām, tad viņš priecāsies gan par pašdarinātu sveci, gan arī ar dāvanu karti – iespēju apmeklēt sveču liešanas nodarbību.

FOTO. Izbaudi – sveču laiks ir klāt

Pasargā mājdzīvnieku

Īpaši par sveču dāvināšanu jāpadomā, ja tās saņēmējam ir mājdzīvnieks – suns vai kaķis. Tad kopā ar sveci vēlams uzdāvināt glītu un noslēgtu svečturi, kas neradīs bīstamas situācijas.
Tumšajā rudenī un Ziemassvētkos sveces dedzinām ļoti bieži, tādēļ obligāti vienmēr atcerēties par drošību un nekad neatstāt degošas sveces bez uzraudzības.

0 Komentāru