Komentāri
Ietaupi laiku! Triki, kā pamosties ar jau gatavu matu sakārtojumu

Mēs visas zinām to, ka rīta steigā bieži vien nepietiek laika, lai ieveidotu matus. Šā pavasara modē ir nedaudz nekārtīgs jeb “messy” matu sakārtojums, kā arī “beach waves”, kas zināmas kā vieglas lokas. Šeit ir trīs pavisam vienkārši ieteikumi, ko darīt pirms gulētiešanas, lai no rīta frizūra izskatītos apburoši, ļaujot pasnaust pāris minūtes ilgāk.

Nāriņas lokas

Izmazgā matus pirms došanās gulēt! Mitrus matus sapin bizē. Ja tev ir biezāki mati, vari pīt divas bizes. Atkarībā no tā, cik izteiktas lokas tu vēlies, tik stingri arī sapin savus skaistos matus. Svarīgi atcerēties, ka no rīta labāk neizmantot ķemmi, lai sasukātu matus. Labāk ar pirkstiem izej cauri nāriņas lokām, iesmidzini nedaudz matu lakas, un tavs matu sakārtojums ir gatavs!

Ja rīta garumā vienmēr cīnies ar pinkām, tad ņem vērā šo ieteikumu!

Pirms vakara vannas vai dušas, iezied matos serumu, kas balstīts uz argana eļļas bāzes. Pēc tam matus satin zīda šallītē. Eļļiņa mīkstinās matus, bet zīds nomierinās pinkas, un no rīta tavi mati būs gludi un zīdaini.

Copīte

Copīte vai ”čupčiks”, sauc to, kā vēlies, ne vien ir vienkāršs veids, kā savākt kopā matus, bet arī pamatīgi ļaus tev ietaupīt laiku no rītiem. Matus sasien bizē un aptin to ar gumiju, ja vēlies no rīta iegūt stilīgo beach waves matu sakārtojumu. Vieglas lokas iegūsi tad, ja lietosi matu laku sausos matos pirms siešanas copē. Nākamajā rītā izlaid matus tieši pirms došanās prom no mājas, vari viegli sapūst lokas ar laku, ilgākai noturībai.

Izmanto kādu no šiem ieteikumiem, un tavi mati saglabās lielisku izskatu visas dienas garumā. Kad jautās, kāds ir tavs noslēpums, atbildi, ka matus ieveidoji piecu minūšu laikā. :)

Lasi vēl