Iespējams, tu savu rītu esi sācis nepareizi! Kāpēc ir svarīgi dzert medus un citronūdeni

Pievienot komentāru
Iespējams, tu savu rītu esi sācis nepareizi! Kāpēc ir svarīgi dzert medus un citronūdeni

Mūsdienās, kad esam nepārtraukti nodarbināti, mums maz atliek laika sev.  Tomēr ir kāds pavisam vienkāršs veids, kā uzlabot veselību un lieliski sākt savu rītu.

Medus un citronūdens ir lielisks tavai ādai. Ja tevi nomāc pūtītes, regulāra šī dzēriena lietošana mitrina ādu un ievērojami uzlabo tās kvalitāti, pateicoties C vitamīnam.

Ja tev ir problēmas ar gremošanas sistēmu, gāzes, dedzina kuņģi un nomāc citas visnotaļ nepatīkamas izjūtas, viens no risinājumiem, kā no tā atbrīvoties, ir dzert medus un citronūdeni katru rītu, tukšā dūšā. Tāpat arī sirdslimniekiem ieteicams dzert šādu ūdeni, jo abas sastāvdaļas ir piesātinātas ar kāliju, kas ievērojami samazina asinsspiedienu.

Jā, mēs neesam perfektas un katra no mums vēlas kādu lieku kilogramu nost. Dzerot medus un citronūdeni, tev radīsies iespaids, ka jūties paēdusi.

Protams, veselīgais medus uzlabo imūnsistēmu, kas mums tik ļoti būs nepieciešama rudenī – stipra un vesela!

Sievietēm jo īpaši svarīgi rūpēties ar par “to” vietiņu – medus un citronūdens ir ar antibakteriālām īpašībām, kas palīdz izvadīt visus toksīnus no ķermeņa, tai skaitā arī iznīcina urīnceļu baktērijas.

Foto