Iespējams, skaistākā Cēsu meitene atklāj savu dailes noslēpumu

3 komentāri
Iespējams, skaistākā Cēsu meitene atklāj savu dailes noslēpumu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

30 gadus vecā cēsiniece Ilze Beitāne, kura nākamgad cīnīsies par uzvarētājas titulu skaistumkonkursā ”Mrs. Latvija 2020”, ir dabiskā skaistuma piekritēja un apzinās, ka lieliski spēj izskatīties arī bez dekoratīvās kosmētikas. Savus skaistuma knifiņus smukulīte atklāj Skaties.lv lasītājām.

”Mana skaistuma recepte ir vienkārša – rūpes par sevi. Ar to gan nedomāju, ka svarīgākais ir ārējās rūpes. Man svarīgi ir domāt par savu fizisko formu un rūpēties par kvalitatīvu uzturu, kas ir galvenā skaistuma recepte.

Es neesmu no sievietēm, kam katru dienu ir svarīgs make up. Apzinos, ka spēju izskatīties labi arī bez tā. Manā kosmētikas makā var atrast vien dažas lietas,” stāsta Ilze. Vairāk par skaisto cēsinieci lasi šeit!

”Protams, ir svarīgi parūpēties, lai ir tīri mati, kopti nagi un skaisti zobi. Izklausās varbūt nedaudz primitīvi, bet dažkārt sievietes tik ļoti aizraujas ar mākslīgo skaistumu, ka aizmirst par elementārām rūpēm par sevi. Noteikti esmu dabiskā skaistuma piekritēja,” teic konkursante.

Cēsiniece nekad nav ievērojusi kādu diētas vai ”mocījusi sevi”. ”Uzskatu, ka vienmēr ir jādomā par to, ar ko baro savu ķermeni un jāsabalansē to.”

”Nu jau vairākus gadus esmu veģetāriete un atradusi savas ideālas receptes, izzinot sevi un strādājot ar sevi. Bez sporta un kustības sevi vairs nevaru iedomāties. Sevi ir jājūt un, protams, sevi vajag arī lutināt,” tā Ilze.