Komentāri
Iespējams, ka līdz pat šim brīdim matus žāvēji nepareizi

Izrādās, ka pareizi žāvēt matus ir īsta māksla. Vai kādreiz esi aizdomājusies, kā tu žāvē matus? Liela steiga un ik rīta saldais miegs var nodarīt mūsu matiem pāri.

  • Pirmā kļūda, žāvējot matus, ir aizsarglīdzeklis. Aizsarglīdzeklis pret karstumu ir pirmā būtiskā lieta, kas būtu jāizmanto, pirms žāvējam matus. Tas aizsargās no karstuma un samazina matu galiņu šķelšanos.
  • Matus nedrīkst žāvēt kā veselu kopumu. Tie ir jāžāvē sadalot četrās daļās, izveidojot nelielas zirgastes. Paņem vienu matu šķipsnu izžāvē, un tā turpini, kamēr mati kļūst sausi. Sadali matus sekcijās, līdzīgi, kā to dara profesionāli frizieri. Šādā veidā tu izvairīsies no sauso matu saplūšanas kopā ar slapjajiem matiem, kas nereti padara šo procesu laikietilpīgāku.
  • Lieto fēna uzgali. Tas palīdz vēja plūsmai koncentrēties uz konkrēto vietu, neskarot tās matu daļas, kuras nevēlies žāvēt. Šo fēna uzgali dēvē par pīļknābi. Ar tā palīdzību tu vari saviem matiem piešķirt lielāku apjomu.
  • Lieto fēna uzgali nevis horizontāli, bet vertikāli. Tā arī ir viena no kļūdām, ko sievietes pieļauj, žāvējot matus. Vertikāli novietots fēna uzgalis savaldīs matus un tos vieglāk nogludinās.
  • Poga, kas kontrolē fēna karstuma izvēli. Nežāvē matus ar karstāko gaisa plūsmu, bet tā vietā izmanto vēsuma pogu. Karsto gaisa pogu ieteicams izmantot sievietēm, kuru mati ir pārlieku sprogaini un biezi.
  • Nelieto metāla sukas, jo tās bojā matus. Tā vietā dod priekšroku matu sukām, kuras veidotas no sariem, ir mīkstas un neplēš matus. Saraina matu suka lieliski nodrošina saķeri ar matiem, un tos ir vieglāk padarīt gludākus un spīdīgākus.
  • Izžāvē matus kārtīgi un neatstāj slapjus. Ja pēc matu žāvēšanas lieto matu taisnotāju vai loku šķēres, un tev ir mitri mati, tas var nopietni kaitēt, jo lielais karstums var sabojāt matu struktūru un tie ātrāk sāks šķelties.
  • Izžāvējot matus, ir jālieto pūšamais līdzeklis, kas piešķir matiem mirdzumu, vai iezied matos nelielu daudzumu olīveļļu. Tā padarīs matus stiprākus un spīdīgākus. Nepārspīlē ar eļļu, ja nevēlies, lai tavi mati izskatās taukaini.

Foto

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl