Iespējams, glītākā mehāniķe valstī: daiļā Liene atkal startē vietējā skaistumkonkursā

25 komentāri
Iespējams, glītākā mehāniķe valstī: daiļā Liene atkal startē vietējā skaistumkonkursā
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pirms gada dalībai skaistumkonkursā ”Mrs. Latvija” posās simpātiska tumšmates no Madonas – Liene Vociša. Lai arī viņai sacensība noslēdzās bez acīm redzamiem panākumiem, viņa nav padevusies – skaistā Liene atgriezusies, lai uzvarētu šogad.

Kā Skaties.lv atklāj Liene, kopš viņas piedalīšanās skaistumkonkursā ”Mrs. Latvija” pērn, tik daudz kas mainījies gan viņas dzīvē, gan viņā pašā.

”Toreiz piedalījos konkursā, lai mainītos, lai atrastu sevi, lai izveidotu sevi no jauna un arī parādītu citām sievietēm, ka nav jābaidās mēģināt kaut ko jaunu un parādīt citiem sevi. Tāpat nav jāieciklējas tikai uz ģimeni un bērniem, bet jāatrod laiks arī sev.

Šogad konkursā piedalos, lai pilnvērtīgi izbaudīt šo pasākumu, kā arī lai uzvarētu tajā. Jā, šogad man ir tāds mērķis,” smaida Liene.

Nadziņu meistare ar policijas inspektores rūdījumu – tā Liene sevi pieteica konkursā pirms gada

Viņa neslēpj, ka dalība konkursā pagājušajā gadā dāvājusi daudz vairāk, nekā bija gaidījusi: ”Kaut tajā gadā neesmu bijusi kronēta nevienā nominācijā, esmu saņēmusi ko daudz svarīgāku un dārgāku – draugus. Pateicoties tieši ”Mrs. Latvija 2019”, es atradu sirds draudzenīti Jeļenu Kundiču, kura arī piedalījās konkursā.

Šis cilvēciņš man ir ļoti tuvs un svarīgs! Zinu, ka, ja man būs nepieciešams atbalsts un palīdzība, viņa man to sniegs, tāpat kā es viņai. Kaut mūsu draudzība ir pavisam jauna, tikai gads, tā jau ir pārbaudīta, un es varu droši apgalvot – tā ir dāvana! Tāpēc uzskatu, ka, 2019. gadā piedaloties konkursā, esmu saņēmusi augstāko apbalvojumu.”

Liene atzīst, ka skaistumkonkurss arī palīdzējis pašai man kļūt drošākai, nebaidīties no pārmaiņām, mēģināt jaunu un drošā gaitā iet uz izvirzītajiem mērķiem, kā arī īstenot sapņus, ko iepriekš īstenot bija bail.

Runājot par pērnā gada notikumiem, konkursante atsauc atmiņā arī kādu ne pārāk priecīgu notikumu, tomēr tas devis grūdienu būtiskām pārmaiņām pašas dzīvē.

”Pagājušajā gadā balsošanas atklāšanas dienā saņēmu zvanu, ka mans tēvs smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā. Toreiz nezināju, kā rīkoties, pat domāju pārtraukt savu dalību konkursā, jo tētis ļoti smagi saslima – koma, divas nedēļas intensīvās terapijas nodaļā…

Tad nolēmu tomēr turpināt iesākto, jo zināju, ka tētis neatbalstītu mani, ja pārtrauktu dalību. Tā es mēģināju visu savienot – atbalstu mammai un mazajai māsai, slimnīcu, domas par tēti un konkursu. Varbūt ārēji nevarēja pamanīt, jo esmu diezgan noslēgts cilvēks, bet man tas bija diezgan smags periods.

Tieši tad es atcerējos, ka sen, sen, vēl būdama pavisam maziņa, devu tētim vienu solījumu… Viņš un viņa tēvs visu mūžu nostrādāja par auto vadītāju, un tētis ļoti gribēja, lai es pārmantotu mīlestību uz automašīnām, braukšanu. Tā arī notika. Toreiz apsolīju, ka kaut nedaudz es pastrādāšu par taksometra vadītāju.

Savu solījumu tētim es izpildīju. Nezinu, vai viņš to saprata, atceras, bet izpildīts tas ir. Es daļēji pārcēlos uz dzīvi Rīgā, lai kļūt par ”Bolt” taksometra vadītāju, kur nostrādāju četrus mēnešus, tad sākās krīze saistībā ar jauno koronavīrusu, un es mainīju savu darba vietu,” par pārmaiņām dzīvē stāsta Liene.

Patlaban pievilcīgā sieviete strādā moto servisā ”Motostyle.lv” par mehāniķa palīgu.

”Kā jau saprotams, mēs nodarbojāmies ar moto tehnikas remontu un apkopi. Šis darbs man arī kādreiz bija sapņu darbs, bet nebiju droša to iesākt, jo sieviete, eļļa, benzīns, skrūves – ne jau visi sapratīs, ne jau visi atbalstīs.

Bet tagad es mainīju savus uzskatus, jo jādara tas, kas patīk un kas sasilda tavu sirdi, nedomājot par to, ko teiks citi, jo dzīvojam mēs sev, ne citiem! Dzīve skrien tik milzīgā ātrumā, ka daudz ko var nepaspēt, bet pēc tam vairs nebūs iespējas, tāpēc jāķer katru svaigā gaisa elpu un jācenšas izdarīt pēc iespējas vairāk, lai vēlāk būtu patīkamas atmiņas, nevis rūgta nožēla par vēlamo, bet neizdarīto!” saka Liene.

Kā atklāj skaistule, moto servisā viņa nokļuvusi, daļēji pateicoties konkursam: ”Tieši pēc konkursa mēs ar Jeļenu nolēmām sarīkot fotosesiju šajā servisā. Par iespēju to rīkot esmu pateicīga vēl vienam ļoti svarīgam cilvēciņam, kurš tobrīd strādāja servisā.

Rezultātā kopā ar skaistām bildēm esmu saņēmusi draugus, kuri kļuvuši par manas ģimenes daļu.”

”Ziniet, tomēr ir ļoti svarīgi, kad tev ir tāds darbs, kas sniedz sirds siltumu un prieku un kolektīvs, kurš tev ir ģimene un kurš ar tevi ir uz viena viļņa. Kad nevajag tēlot to, kas neesi, kad vari būt brīvs, un zini, ka tevi sapratīs un atbalstīs,” par jauno darbu sajūsminās Liene.

Viņa stāsta, ka sākumā uz moto servisu piebraukājusi tikai palīdzēt, bet tā arī palikusi.

”Protams, arī šajā pozitīvajā stāsta ir daļa rūgtuma. Man darbs ir Rīgā, bet manas meitiņas palika Madonā. Tā es arī raujos starp divām pilsētām. Strādāju pēc grafika, lai būtu iespēja braukt pie bērniem. Bet viss labs nekad nenāk viegli, vai ne?” notikumus ar smaidu uztver ”Mrs. Latvija 2020” dalībniece.

”Lai pārbūvētu savu dzīvi, man vēl ir palicis daudz smaga darba, bet tagad es zinu, ka es to spēšu. Es zinu, ka man ir aizmugure un atbalsts, un tas ir ļoti svarīgi. Svarīgi man, cilvēkam, kas ļoti bieži jutās vientuļš – kā teicienā ”svešais starp savējiem”.

Es zinu, ka man viss izdosies, un es vēlos pateikt cilvēkiem – ne tikai sievietēm, bet gan visiem – nebaidāties spert soli uz priekšu. Pat ja nesanāks un jūs nekļūdīsieties, iegūsiet pieredzi.

Nekad nedrīkst atteikties no saviem sapņiem, lai cik grūts ceļš vestu uz tiem!” pārliecināta Liene.

”Izmantojot izdevību, es vēlos izteikt milzīgu paldies ”Motostyle.lv” komandai par to, ka pieņēma mani savā kolektīvā, par to, ka kļuva man ne tikai par kolēģiem un par iespēju darīt to, kas man ļoti patīk! Paldies!” tā Liene.