Iespējams, desmit kaitinošākās lietas pasaulē!

2 komentāri
Iespējams, desmit kaitinošākās lietas pasaulē!

Tas ir neiespējami atrast kādu cilvēku, kas tevi nekaitinātu. Mums katrai piemīt kā pozitīvas, tā arī negatīvas īpašības, ar kurām cenšamies sadzīvot. Bet pasaulē ir tik daudz lietu, kas var pamatīgu mūs nokaitināt.

Tā situācijas, kad kāds uz tevi skatās, un klusībā, pie sevis domājot, tu mēģini atrast risinājumu, kādēļ tā notiek. Vai uz sejas, kas pielipis, vai es slikti izskatos? Atzīsti, ka kādreiz šādas domas ir pārņēmušas arī tevi. Šīs dzīves kaitinošākās situācijas esam piedzīvojusi ikviena. Tā vietā, lai par to dusmotos, labāk būtu pasmieties un ātri vien to aizmirsti, jo pasaulē ir daudz dažādu problēmu, ar ko saskaras cilvēki, tostarp arī mēs. Šodien apkopojām 10 kaitinošākās dzīves situācijas, ka liek mums justies neērti vai dusmīgi. Skaties tās pievienotajā fotogalerijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl