Iespējams, daiļākā ierēdne Latvijā: pašmāju skaistumkonkursā uzmirdz simpātiskā Gundega

9 komentāri
Iespējams, daiļākā ierēdne Latvijā: pašmāju skaistumkonkursā uzmirdz simpātiskā Gundega
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Līdz skaistumkonkursa ”Mrs. Latvija 2020” lielajam finālam atlicis nedaudz ilgāk par mēnesi, un cītīgi dalībai tajā gatavojas arī 36 gadus vecā ierēdne un divu dēlu mamma Gundega Bērziņa no Rīgas.

”Man patīk apmeklēt kultūras pasākumus – teātri, kino, koncertus. Interesē mode un iepirkšanās, aktīva laika pavadīšana kopā ar ģimeni, kā arī ceļošana. Pasaulē vēl ir tik daudz skaistu vietu, kuras vēlos redzēt.

Agrāk par vienu no saviem hobijiem uzskatīju arī dejošanu, jo sava prieka pēc esmu dejojusi vairākās deju grupās. Kādreiz esmu dejojusi pat karsējmeiteņu komandā. Šobrīd gan ar dejām vairs nenodarbojos,” sarunā ar Skaties.lv par sevi stāsta Gundega.

Skaistumkonkursā simpātiskā blondīne piedalās pirmo reizi.

”Uzskatu, ja dzīve piespēlē iespēju, tā jāizmanto! Manuprāt, katrs dzīvē izvirzītais mērķis cilvēku virza uz attīstību un liek mobilizēties, lai neieslīgtu rutīnā.

Ikdienas dzīve ir pilna pienākumu. Savulaik studēju un esmu ieguvusi trīs augstākās izglītības. Šobrīd esmu piepildīta savā ģimenes dzīvē – esmu precējusies, divu burvīgu dēlu mamma. Tās ir rūpes un atbildība.

Tāpēc dalība konkursā būs lieliska pārmaiņa ikdienā, lai atgādinātu sev par tām vērtībām, kas rada sievišķīgu prieku un enerģiju,” klāsta Gundega, kura dalībnieču vidū plāno izcelties ar savu personību. ”Nav otras tādas kā es,” smaida Gundega.

Lai atbalstītu Gundegu simpātiju balsojumā, dodies šeit!

Par vienu no savām prasmēm skaistule uzskata spēju pagatavot garšīgu un arī vizuāli baudāmu ēdienu.

”Pēc dabas esmu estēte – man patīk gan skaists apģērbs un apģērbu kombinēšana, gan mājokļa interjera izveide, lai vide, kurā atrodos, būtu skaista, baudāma un mājīga,” atzīst konkursante.

Tāpat viņa norāda, ka spēja uzburt mājīgumu ir viena no īpašībām, kam jāpiemīt sievišķīgai sievietei.

”Sievišķīga sieviete, manuprāt, ir dzīves gudra sieviete. Sievišķīga sieviete rada mājīgumu sev apkārt. Protams, sievišķīga sieviete rūpējas par savu izskatu aiz cieņas pret sevi un apkārtējiem.

Mēs, sievietes, daudz ko varam izdarīt pašas, tomēr uzskatu, ka sievišķīga sieviete attiecīgus darbus ļaus izdarīt vīrietim,” tā skaistā Gundega.

Skaistumkonkursa ”Mrs. Latvija 2020” lielais fināls, kurā par valsts daiļākās sievietes titulu sacentīsies 30 skaistules, notiks 7. augustā.