Iespaidīgi. Uzzini, cik lielu naudas summu katru mēnesi var zaudēt Kima Kardašjana!

3 komentāri
Iespaidīgi. Uzzini, cik lielu naudas summu katru mēnesi var zaudēt Kima Kardašjana!

Pēc aplaupīšanas Parīzē, Kimu Kardašjanu redzam arvien retāk arī viņas sociālajos tīklos ir klusums un nav nekādu ziņu, nedz kur slavenā sieviete atrodas, nedz arī to, kas jauns ir redzams viņas garderobē. Iespējams, par šādu klusumu sociālajos tīklos, Kimai nāksies katru mēnesi šķirties no ļoti lielas naudas summas – viena miljona ASV dolāru.

Kimas Kardašjanas aktivitāte sociālajos tīklos ir pamatīgi norimusi, bet tas gan nenāk par labu pašai realitātes šovu zvaigznei. Izrādās, ka Kimas Kardašjanas sociālo tīklu aktivitātes, var ”iegriezt caurumu” zvaigznes ģimenes budžetā, jo kā jau citas slavenības arī Kima Kardašjana ir parakstījusi vairākus reklāmas līgumus, ar no sacījumu, ka ar konkrētiem produktiem dalīsies savos sociālajos tīklos. Amerikāņu vietne TMZ raksta, ka Kima Kardašjana ar šo klusuma brīdi, katru mēnesi varot zaudēt aptuveni 1 miljonu ASV dolāru. Ko slavenā dāma darīs? Vai tiešām vēlēsies pazaudēt prāvu naudas summiņu?

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl