Komentāri

2. Viskošākā garderobe

2/4

”Neesam precīzi skaitījušas, bet šeit ir vairāki tūkstoši vienību. Turklāt tas nebūt nav viss. Šeit nav ziemas drēbju, kas šobrīd ir jau saliktas maisos un noliktas vasaras guļā. Tāpat te nav visu drēbju no iepriekšējām sezonām,” stāsta seriāla ”Viņas melo labāk” stilistes Lauma un Kristīne. Melns, sarkans un balts ir tās krāsas, no kurām stilistes aicinātas atturēties, piemeklējot tērpus. Tomēr pavisam strikti šo režisora lūgumu Kristīnei un Laumai vienmēr nesanāk izpildīt. Tāpēc nevēlamo tērpa pamatkrāsu “atšķaida”, ar kādu izteiksmīgu rotas lietu vai citu aksesuāru. Aktieri parasti novērtējot, ja stilistes sagādājušas viņu varoņiem un varonēm jaunas drēbes. Pat vīrieši mēdzot sajūsmā izsaukties: ”O, man jaunas čības!”

Aplūko seriāla varoņu vērienīgo garderobi!

Paliekošās vērtības

Foto: Skaties.lv

Foto: Skaties.lv

Foto: Skaties.lv

Foto: Skaties.lv

IMG_3302

Kārļa uzvalks ir jau kopš seriāla filmēšanas pašiem pirmsākumiem. Kārlis maina kaklasaites, kā arī viņam ir dažādas žaketes. Taču uzvalks, kurā galantais advokāts dodas uz tiesas sēdēm, joprojām ir tas pats. Gan baltā, gan melni dzeltenā Martas kleitiņa jau ierakstāma seriāla garderobes Zelta fondā, tās Marta valkā jau kopš 1. sezonas.

2. Viskošākā garderobe

2/4
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl