Komentāri

2. Viskošākā garderobe

2/4

”Neesam precīzi skaitījušas, bet šeit ir vairāki tūkstoši vienību. Turklāt tas nebūt nav viss. Šeit nav ziemas drēbju, kas šobrīd ir jau saliktas maisos un noliktas vasaras guļā. Tāpat te nav visu drēbju no iepriekšējām sezonām,” stāsta seriāla ”Viņas melo labāk” stilistes Lauma un Kristīne. Melns, sarkans un balts ir tās krāsas, no kurām stilistes aicinātas atturēties, piemeklējot tērpus. Tomēr pavisam strikti šo režisora lūgumu Kristīnei un Laumai vienmēr nesanāk izpildīt. Tāpēc nevēlamo tērpa pamatkrāsu “atšķaida”, ar kādu izteiksmīgu rotas lietu vai citu aksesuāru. Aktieri parasti novērtējot, ja stilistes sagādājušas viņu varoņiem un varonēm jaunas drēbes. Pat vīrieši mēdzot sajūsmā izsaukties: ”O, man jaunas čības!”

Aplūko seriāla varoņu vērienīgo garderobi!

Paliekošās vērtības

Foto: Skaties.lv

Foto: Skaties.lv

Foto: Skaties.lv

Foto: Skaties.lv

IMG_3302

Kārļa uzvalks ir jau kopš seriāla filmēšanas pašiem pirmsākumiem. Kārlis maina kaklasaites, kā arī viņam ir dažādas žaketes. Taču uzvalks, kurā galantais advokāts dodas uz tiesas sēdēm, joprojām ir tas pats. Gan baltā, gan melni dzeltenā Martas kleitiņa jau ierakstāma seriāla garderobes Zelta fondā, tās Marta valkā jau kopš 1. sezonas.

2. Viskošākā garderobe

2/4
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl