Ieskaties biežāk! Spogulis var darīt brīnumus

Komentāri

Lai arī spogulis skaitās viens no mūsu draugiem, lielākā daļa sieviešu pie spoguļa pašas sev sabojā garastāvokli, jo nepārtraukti meklē savā izskatā kādas nepilnības. Matu sakārtojums, acu ēnas un kleitas garums reti kad ir ideāls vai vismaz teicams. Taču vislielāko kritiku noteikti saņem spoguļattēlā redzamais augums.

Maz ticams, ka balerīna, kuras darba ikdiena paiet spoguļa priekšā, atšķiras no sievietes ”tipiskās.” Vēl jo vairāk tādēļ, ka nav prasīgāku mākslinieku pret sevi kā baletdejotāji.
Arī viņa noteikti ļoti bieži nav apmierināta ar to, ko redz spogulī. Taču mēs no malas ļoti labi redzam, ka rezultāts ir fantastisks. Un spogulis ne tikai parāda mums perfektas ķermeņa līnijas, bet dara ar tām brīnumus. Vēro un iedvesmojies. Varbūt arī realitāte tavā spogulī nav tik skarba, kā iedomājies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Pēterburgas Marijas teātra balerīna Diāna Višņeva. “Spoguļa atdzimšana”

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl