”Ieraudzīju daudz spīta un lepnuma, jo galva augstu pacelta.” Mūrniece par ieskatīšanos sev acīs

Uzņēmēja Linda Mūrniece visas sakrājušās emocijas izliek rakstiski, un tā iepazīstina atbalstītājus, draugus ar savu iekšējo pasauli. Šoreiz Linda aizdomājas par to, ka savas acis viņai kļuvušas svešas.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • S

  S

  Neesmu nekāds Mūrnieces k-dzes fans, bet visu cieņu, ka viņa nebaidījās skaļi runāt par kļūdām un nepilnībām lēmumos par dīkstāves pabalstiem, ceru, ka līdzēja ari viņas cilvēkiem.Mazliet mulsina viņas atklātība publiskajās pārdomās, laikam esmu citas paaudzes cilvēks, bet tik personiskas pārdomas izlikt pasaules apskatei nespētu, jo daudzi, ja arī tādas domas rodas, to neatklāj un vēl "norej". Lai veicas dzīvē un darbā, Linda!
 • boska

  boska

  Tā biju es kas ieskatījos sev acīs pēc iestāšanās mindfulness sektantu rindās, tagad man ir vienalga ka man nav ne darba ne ienākumu un es visus esmu apkāsusi, man drīz nebūs ko ēst, bet man vienalga par pasaules problēmām, es tās neredzu ne ar ne bez brillēm. Es varonīgi ieskatījos sev acīs, tas tiešām ir būtiski.
 • Tavs vārds

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!