Iepazīsties: Latvijas pārstāve vispasaules apalīšu skaistuma konkursā – Viktorija Brovuna

6 komentāri
Iepazīsties: Latvijas pārstāve vispasaules apalīšu skaistuma konkursā – Viktorija Brovuna
PUBLICITĀTES FOTO

Uzņēmēja Viktorija Brovuna ir pirmā latviete, kura pārstāvēs valsti prestižajā skaistumkonkursā ”Miss Plus Size Universe”. Aprīļa beigās skaistule dosies uz Karību salām, lai sacenstos par skaistumkaralienes kroni.

Viktorija Brovuna ir uzņēmēja, restorāna ”Felicita” īpašniece, skaistule ir precējusies un audzina divas meitiņas.

Neskatoties uz aizņemtību darbā, ģimenes dzīvi, skaistā sieviete atrod laiku gan sportiskām aktivitātēm, gan skaistumkopšanas saloniem un modes pasākumu apmeklēšanai.

Kronēta ”Ms.Top of the World Plus Size 2018” apalīte! Viens no kroņiem tiek arī latvietei

”Miss Plus Size Universe” nav pirmais skaistuma konkurss, kurā piedalās Viktorija. 2016. gadā viņa pārstāvēja Baltiju starptautiskajā skaistuma konkursā ”Miss Top of the World Plus size” un ieguva titulu ”Miss Million”.

2017. gadā atkāroti piedaloties skaistumkonkursā, skaistule ieguva jau otro vice miss titulu.

Apburoši peldkostīmu foto: noslēdzies lielo izmēru dāmu skaistumkonkurss; Latvijai trešā vieta

2018. gadā uzņēmēja jau kā Eiropas vēstnese devās uz ”Miss Top of the World Pluss size” konkursu Filipīnās, kur iepazīstināja dalībnieces ar Latvijas kultūru, prezentēja sevi un beigu beigās pirmo reizi konkursa vēsturē ieguva kroni – ”Miss Queen” kategorijā.

Viktorijas stingrais raksturs, sievišķība, ticība sev un saviem mērķiem, prasme sapņot un tiekties uz virsotnēm tikai palīdzēs skaistulei sevi prezentēt pēc iespējas labāk un labāk.

”Miss Plus Size Universe” konkursā Viktorija un dalībniece no Ukrainas būs vienīgās Eiropas pārstāves, pārējās dalībnieces pārstāvēs Āfrikas valstis.

Vai būšana blondīnei kalpos kā priekšrocība? To uzzināsim jau pavisam drīz!

6 komentāri