2 komentāri
Iepazīsties! Autosportiste un mamma Inese Akmentiņa, kura pārstāvēs Latviju pasaules līmeņa skaistumkonkursā
Dina Ikauniece

Pasaules līmeņa skaistumkonkurss ”Mrs. Elite Beauty Queen” šogad pirmo reizi notiks Latvijā. Tajā piedalīties dalībnieces no 35 pasaules valstīm, tostarp, ASV, Indijas, Šrilankas, Beļģijas, Nīderlandes, Krievijas, bet Latviju pārstāvēs autosportiste un divu bērnu māmiņa Inese Akmentiņa.

”Esmu 37 gadus veca rīdziniece, man ir divi bērni. Līdz šim nekad neesmu piedalījusies nevienā  līdzīgā konkursā, tāpēc esmu pārliecināta, ka šis man būs aizraujošs piedzīvojums.

Esmu komunikabla un dzīvespriecīga optimiste. Vienmēr esmu atvērta jauniem izaicinājumiem, kam par piemēru varu minēt kaut vai savus hobijus – piecus gadus braucu rallijā kā stūrmanis, kā arī patīk braukt ar motociklu.

Man ir arī daudz mierīgāki hobiji, piemēram, skrituļslidošana, slēpošana – gan kalnu, gan distanču, arī riteņbraukšana. No konkursa sagaidu iespēju parādīt sevi no sievišķīgās puses, jo ikdienas skrējienā savu sievišķību esmu nobīdījusi otrajā plānā,” ar sevi iepazīstina Latvijas pārstāve.

Aizvadītajās brīvdienās Inesei notika pirmā svarīgā fotosesija Jūrmalā, viesnīcā ”Pegasa Pils Spa”.

Grandiozais ”Elite Beauty Queens” šova fināls notiks 21. jūnijā kultūras pilī ”Ziemeļblāzma”.

Šova finālā uzstāsies Latvijā populāri dziedātāji un dejotāji.

Skaistumkonkursu rīko biedrība ”Elite Beauty Queens”, kuras paspārnē vēl ir arī citi pasaules mēroga pasākumi sievietēm , vīriešiem un bērniem, proti, – ”Ms. Elite Beauty Queen”, ”Mrs. Elite Beauty Queen”, ”Ms. Plus Size Elite Beauty Queen”, ”Super Model Elite Beauty Queen”, ”Elite Beauty Business Queens of the World”, ”Children Elite Beauty Talent/Princess/Prince”.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl