4 komentāri
Iepazīsties! Atklātas 2017. gada iedvesmojošākās vecmāmiņas
Inga Gedroviča

Elitas Drākes vadībā pirmo reizi kopā sanākušas konkursa ”Vecmāmiņa 2017” dalībnieces. Iepazīsties – šīs ir gada ievesmojošākās omītes!

Kā Skaties.lv atklāj Drāke, pirmajā tikšanās reizē jautrā kompānija ļāvusies virknei izklaidējošu uj izglītojošu aktivitāšu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Vecmāmiņa 2017”dalībnieces ieturējušas kopīgu maltīti, ļāvušās mazai ballītei ar Andri Kiviču, kā arī viesojušās Rīgas domē.

Šis ir tikai sākums atraktīvo un enerģijas pilno dāmu aktivitātēm, kas noslēgsies ar gada iedvesmojošākās omītes kronēšanu. Iedvesmojošākā vecmāmiņa tiks pie iespējas nest valsts vārdu pasaulē starptautiskā konkursā, kas mūsu sievietēm iepriekšējos gados izdevies izcili.

TOP komentāri

 • Annija
  +1 +1 0

  Annija

  Mana omīte ir daudz, daudz jaukāka un gudrāka par tām vecajām omēm. Mana omīte nekad nepiedalītos šādā konkursā, jo konkursa dalībnieces izskatās ne visai glītas - viena otra ir šausmīgi tieva (kārna), cita sakrāsojusies kā meitene, kura stāv uz Lienes ielas. Nevajag tādus konkursus rīkot - tie pazemo cilvēkus mūža nogalē.
 • ivariņš
 • @smukumsnoieksam
  +1 +1 0

  @smukumsnoieksam

  ...Buša kajiņas Drākei,.....nu ļoti uzbudina 42 num....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl