Iepazīsties ar sudrabaino skaistuli – veimārieti

Komentāri

2. Zilās asinis

2/8
Foto: Flickr.com/Eduardo Marquetti

Foto: Flickr.com/Eduardo Marquetti

Misijas apziņa

“Latvijā šī šķirne nav visai populāra  – pirmie veimārieši pie mums parādījās tikai pirms gadiem desmit, bet pirmie kucēni vēl vēlāk – tikai pirms septiņiem gadiem. Es gan ceru, ka veimārieši nekad nekļūs par modes suņiem, kurus iegādājas tikai viņu smukā apmatojuma dēļ,” teic Kristīne. Viņa norāda, ka šobrīd LKF reģistrēti aptuveni simts veimārieši. Šīs šķirnes reputāciju gan pabojājuši pelēči, kuru izcelsme nav pierādāma. “Žēl, ka Latvijā ir ļoti daudz cilvēku, kas satikuši neriktīgus veimāriešus un ir pārliecināti, ka tas ir dumjš, nepaklausīgs un nejauks suns. Tā nav taisnība,” uzsver audzētāja. Kristīne ar veimāriešu audzēšanu nodarbojas jau gandrīz astoņus gadus un ne mirkli nav nožēlojusi savu izvēli. “Joprojām sajūsminos par šiem suņiem un ik dienu viņos atklāju arvien jaunas labas īpašības. Es izveidoju šo suņu audzētavu, jo arī cilvēki Latvijā ir pelnījuši tik lieliskus suņus. Kādam šī misija bija jāuzņemas,” skaidro audzētāja.

2. Zilās asinis

2/8
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl