Iepazīsties ar sievieti, kura 27 gados pelna miljonus

Komentāri
Iepazīsties ar sievieti, kura 27 gados pelna miljonus

Šo var nosaukt par veiksmes stāstu, kā parasta sieviete kļuva par miljonāri. Iepazīsties ar pasaules vienu no ietekmīgākajām modes blogerēm Kiaru Ferani.

Kiara Feranī ir sieviete, ko iespējams tu nepazīsti. Tikai pāris gadus atpakaļ, itāliete Kiara bija tieslietu studente, kura ar savu degsmi un kaisli publicēja sava personīga streetstyle bildes interneta blogā. Mūsdienās Kiara ir miljonāre, kura gadā nopelna vairāk nekā astoņus miljons dolāru.

Kiaru var saukt par slavenāko streetstyle blogeri pasaulē, jo viņas sasniegumi patiešām, ir grandiozi. Kiara ir viešņa lielākajās pasaules modes skatēs un ieņem pirmo rindu, kā arī, itāliete ir gozējusies uz lielāko modes žurnālu vākiem, kā piemēram, Vogue, Harpers Bazzar, Elle, Porteru uc. 27 gadus vecā Kiara savu biznesu uzsāka ar vienkāršu bilžu publicēšanu interneta blogā The Blon Salad, kas piesaistīja lielu sieviešu interesi, jo viņas stils ir tik atšķirīgs, ka pat mēs, latvietes, nespētu viņai turēt līdzi.

Pašlaik Kiaras blogu ikdienu apmeklē vairāk ka 500.000 skatītāju. Lielākais noslēpums, kāpēc itālietei ir tik veiksmīgs bizness, ir pavisam vienkāršs – esi tu pati, nevis kāda cita.

Foto

Kiara ir no tām sievietēm, kura sevi attīsta, un naudu iegulda uzņēmuma attīstīšanai. Viņas pelnošais bizness ir apavu kolekcija, kas nosaukta viņas vārdā. Kolekcija ir unikāla, jo visi apavi ir klāti ar gliteriem vai smieklīgiem uzlīmes tipa uzliktņiem. Raksturīgākā kolekcijas iezīme ir acis, kas mirkšķina.

Šogad Kiara iekļuva Forbes žurnāla topā kā radošākā un vispelnošākā uzņēmēja. Šis ir pierādījums, ka modes aktīvistes nedrīkst klusi stāvēt mierā, bet rīkoties. Kas zina, varbūt pēc pāris gadiem arī tu būsi miljonāre?!

Lasi vēl