Komentāri

2. Ķirbju sēkliņas

2/16

Ābolu sēkliņās

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Tajās ir spēcīgi antioksidanti, kas aizsargā no infarkta un insulta. Tās satur B17 vitamīnu, kas uzlabo apmaiņas procesus, kam piemīt pretvēža īpašības un kas mazina nogurumu. Galvenais — ēd ābolu sēkliņas ar mēru, jo tās sa­tur indīgu vielu glikozīdu amigdalīnu, kas kuņģī sašķeļas un tad izdalās zilskābe. Tāpēc dienā drīkst apēst tikai 5-6 sēkliņas. Tās ir nevis jānorij veselas, bet gan rūpīgi jāsakošļā.

Ābolu sēkliņu bioloģisko spēku izmanto su-džok terapijā. Tās pieliek pie noteiktiem punktiem plaukstās un pēdās, kas atbilst slimajam orgānam, nostiprina ar plāksteri vai piesaitē. Uzskata, ka sēkliņas izvelk negatīvo enerģiju no slimā orgāna. No hipotireozes, joda deficīta organis­mā, var paglābt ābolu sēkliņu pulveris. Ap­ce­p sēkliņas uz pannas vai izkaltējiet ce­peškrāsnī, samaliet tās un pievienojiet pū­dercukuru, attiecībā 1:1 — pulveri lieto pa tējkarotei dienā.

2. Ķirbju sēkliņas

2/16
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl