Iemesli, kāpēc viņš tevi neprec

2 komentāri
Iemesli, kāpēc viņš tevi neprec
Foto: freeimages

Jūs esat kopā pavadījuši romantisku vakaru. Tu esi sakārtojusi viņa zeķes krāsu gammas secībā, izcepusi viņa mīļākās pankūkas, tagad apsēdies viņam līdzās un gaidi bildinājumu. Un…tas neatskan. Tāpat kā vakar, aizvakar, pirms mēneša un pusgada. Kāpēc? Šādā situācijā neesi tu viena. Simtiem un tūkstošiem sieviešu jau gadiem ilgi gaida sava drauga bildinājumu, bet tā arī nesagaida. Lūk, izplatītākie iemesli, kāpēc viņš tevi neprec.

Viņš jau ir precējies

Noliec malā glancētos žurnālus un ”palasi” viņa pasi. Ļoti iespējams, ka mazpilsētā X viņam jau ir sieva un bērnu pulciņš.

Tu esi viņam rezerves variants

Kamēr viņš met ripu svešos vārdos, tu sēdi uz rezervistu soliņa. Ik pa laikam viņš pie tevis pieslido, iečukst aut ko austiņā un…aizslido. Spēle turpinās, un pēc ciemošanās pie tevis, tā viņam kļūst arvien interesantāka.

Viņš uzskata, ka esi histēriķe

Ja tu nepārtraukti uz katru sīkumu reaģē tā, it kā notikusi ir kuģa avārija, un salvešu pareizā krāsa uz vakariņu galda ir dzīvības vai nāves jautājums, viņu var saprast…Un nevajag stāstīt viņam par garastāvokļa maiņu dēļ kritiskajām dienām. Tev tās, šķiet, ir visu gadu.

Viņam nav naudas

Foto; freeimages.com

Foto; freeimages.com

Tas arī ir galvenais iemesls, kāpēc viņš neprecas. Tādēļ, ka nabadzīgiem puišiem ir divas izvēles: vai un apprecēt bagātu vecāku meitu un tādā veidā nodrošināt ģimenes iztikšanu, vai arī neprecēties, iekams viņš nav pietiekami sācis pelnīt, lai uzturētu savu ģimeni. Patiesībā tu vari priecāties par viņa nopietno un atbildīgo izvēli.

Viņš dziedē vecas brūces

Lai cik dīvaini škiet, bet arī vīriešiem ir sirds, ko, iespējams, nesen vai jau sen, bet spēcīgi, ievainojusi kāda ”maita”, “kuce”, ”sieviete – vampīrs” utml. Varbūt viņam nepieciešama divkārša uzmanība un iejūtība no tavas puses, lai vecās rētas ātrāk sadzītu.

Viņš vēl ir bērns

Tu domā, ka viņu interesē  kopā staigāt pa veikaliem un sapņot par kāzu kleitu, galda kartēm un baltu limuzīnu??? Viņam tūlīt ar draugiem onlainā sāksies gadsimta cīņa Monstru karš! Protams, jauki, ka tu cīņas karstumā pienes karstmaizes un aukstu alu, bet pēc tam, lūdzu – klusu pazūdi….līdz nākamajām uzkodām.

Viņš nevēlas zaudēt brīvību

Foto; freeimages.com

Foto; freeimages.com

Cik jauki ir nesteidzīgi dzert alu kopā ar draugiem, sēdēt pirtī vai  burbuļu vannā ar darba kolēģēm, un tad … visu sabojā tavs zvans vai sms : ”Mīļais, kur tu esi?” Un vakarā garantēts skandāls, kāpēc tik vēlu…Vai viņam to vajag? Pagaidām noteikti nē…

Viņš baidās kļūt par znotu

Tur neko nevar darīt, bet katru otro sestdienu obligāti vest uz vasarnīcu tavu mammu, lai salasītu ābolus un sagrābtu lapas, viņš negrib. Arī pēc draudzīgāgs ģimenes talkas viņš negrib kārtējo reizi nogaršot tava tēva pašdarināto ”šmakovku” un ar, uzspēlētu interesi, klausīties, cik daudz gurķu burkas atkal šoruden ir samarinētas. Nu negrib…

Viņš negrib zaudēt draugus

Viņa draugi īsti neizprot viņa izvēli. Nepietiek ar to, ka tu centies puisi ”izraut”no šīs kompānijas, tu esi piespiedusi viņu T kreklu un džinsus nomainīt pret uzvalku un kaklasaiti. Draugi neļauj viņam zaudēt savu ”es”, tāpēc pavisam drīz viņš atradīs savas vecās botas un iemīļoto T kreklu.

Tu viņu tracini

Ja tu esi  viņa teritorijā no plkst 20:00 – 00:00, to vēl viņš spēj izturēt, bet rītu viņš vēlas sākt ar aukstu alu nevis svaigi spiestu brukānu un seleriju sulu. Viņš grib klausīties mūziku, nevis vērtēt tavu drēbju izvēli kārtējai darba dienai. Kas par daudz, tas par skādi…

Viņš ir introverts

Foto: freeimages.com

Foto: freeimages.com

Viņam patīk ēst vienam, pamosties vienam, dzīvot vienam, atpūsties vienam. Tu viņam patīc, bet ielaist tevi savā dzīvē viņš nevēlas, jo tu traucēsi būt vienam. Ja tu spēsi tikt galā ar grūto uzdevumu viens + viena = viens un viena, tad tev ir cerības, ka viņš aizvedīs tevi pie altāra un dažreiz padalīsies ar maltīti.

Viņš  tevi nemīl

Viņš saka, ka tu esi mīļa, laba, jauka un brīnišķīga. Viņš svētlaimē ēd tavas ceptās kotletes un pavada ar tevi kopīgu nakti. Bet viņš nerunā ar tevi par kopīgiem nākotnes plāniem, ģimeni, bērniem un mīlestību. Šos tematus viņš nepiemin, jo sen ir sapratis, ka tu neesi viņa ”mūza”un iedvesmotāja. Viņš tevis dēļ nav gatavs šķērsot okeānu un nolikt pie kājām visas pasaules bagātības. Tad, kad viņš sastaps savu mūža sievieti, tad arī viņu bildinās.

TOP komentāri

 • Tince
  0 0 0

  Tince

  Normāli domājoša sievietei tas viss sen būtu jāsaprot...Ja nesaprot, nav brīnums, ka viņu neprec
 • Melita
  0 0 0

  Melita

  Max laiks pirms laulībām būt kopā ir 2 gadi. Tad būtu jāseko laulībām, vai arī jāšķiras. Ja nav laulības, attiecības kļūst pliekanas un nepiepildītas, jo pārim trūkst nākotnes vīzijas. Ja abi nevēlas laulību, tad ir cits variants.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl