Iemesli, kāpēc tu piedzeries ātrāk par citiem

Komentāri
Iemesli, kāpēc tu piedzeries ātrāk par citiem

Lai arī nedēļas nogale tūliņ būs aiz muguras, iespējams, tevi māc bažas par “vīkendā” piedzīvoto. Nav noslēpums, kur ballīte, tur arī dzērieni! Mēs, protams, ceram, ka neesi no tiem, kas, izdzerot vienu vīna glāzi, kļūst nevaldāmi un kaitinoši. Lūk, iemesli, kāpēc tu iereibsti ātrāk nekā citi!

Tu neesi ēdis

Ēdiens “uzsūc” alkoholu, tāpēc pirms dodies uz Vecrīgas pusi, kārtīgi paēd, lai pēc pirmā dzēriena neapkristu turpat uz vietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tu neesi izgulējies

Kad esi noguris, tava reakcija palēninās un alkohols nogurumu tikai pastiprina.

Tu esi saaukstējies

Kad tava imunitāte ir novājināta, tavs ķermenis ir dehidratējies, kas nozīmē, ka alkohola koncentrācija asinīs pieaug daudz ātrāk.

Laika joslu maiņa

Tavs ķermenis ir pieradis pie noteikta ritma un laika zonas, kas nozīmē, ka tas zina, kurā brīdī jāsāk justies nogurušam. Ja esi mērojis garu ceļu un jūties “ne savā ādā”, tas, ļoti iespējams, ir iemesls, kāpēc tu ātrāk nekā citi sāc reibt.

Tu esi zaudējis svaru

Līdzko zaudē svaru, ķermenis kļūst vājāks un pastāv lielākā iespēja, ka organismam trūkst ūdens.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl