Iemesli, kāpēc tu piedzeries ātrāk par citiem

Komentāri
Iemesli, kāpēc tu piedzeries ātrāk par citiem

Lai arī nedēļas nogale tūliņ būs aiz muguras, iespējams, tevi māc bažas par “vīkendā” piedzīvoto. Nav noslēpums, kur ballīte, tur arī dzērieni! Mēs, protams, ceram, ka neesi no tiem, kas, izdzerot vienu vīna glāzi, kļūst nevaldāmi un kaitinoši. Lūk, iemesli, kāpēc tu iereibsti ātrāk nekā citi!

Tu neesi ēdis

Ēdiens “uzsūc” alkoholu, tāpēc pirms dodies uz Vecrīgas pusi, kārtīgi paēd, lai pēc pirmā dzēriena neapkristu turpat uz vietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tu neesi izgulējies

Kad esi noguris, tava reakcija palēninās un alkohols nogurumu tikai pastiprina.

Tu esi saaukstējies

Kad tava imunitāte ir novājināta, tavs ķermenis ir dehidratējies, kas nozīmē, ka alkohola koncentrācija asinīs pieaug daudz ātrāk.

Laika joslu maiņa

Tavs ķermenis ir pieradis pie noteikta ritma un laika zonas, kas nozīmē, ka tas zina, kurā brīdī jāsāk justies nogurušam. Ja esi mērojis garu ceļu un jūties “ne savā ādā”, tas, ļoti iespējams, ir iemesls, kāpēc tu ātrāk nekā citi sāc reibt.

Tu esi zaudējis svaru

Līdzko zaudē svaru, ķermenis kļūst vājāks un pastāv lielākā iespēja, ka organismam trūkst ūdens.

Foto

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl