Iemesli, kāpēc atjaunotas attiecības ir daudz stabilākas nekā pirmajā reizē

0 Komentāru
Iemesli, kāpēc atjaunotas attiecības ir daudz stabilākas nekā pirmajā reizē
Foto: Flickr.com, Tambako The Jaguar

Izrādās, ka gandrīz puse no pāriem piedzīvo brīdi, kad vēl mirklis – un viņi aizies katrs uz savu pusi. Gadās, ka tā arī notiek. Taču pēc tam abi saprot,  ka viens bez otra nevar dzīvot, un atkal saiet kopā. 

Psihologi apgalvo, ka attiecības, kas piedzīvojušas šķiršanās pārbaudījumu, var būt daudz spēcīgākas par tādu savienību, kurā partneri nav pašķīrušies ne reizi. Jo, ja reiz pāris ir atkal sagājis kopā, tas liecina, ka starp viņiem ir ļoti spēcīgas jūtas un saikne.

Lūk, septiņas atjaunotu attiecību priekšrocības

  • Jūs izšķīrāties. Jūs neesat viens otram neko parādā, un viens no otra neko negaidiet. Ja jūs abi nolēmāt atjaunot attiecības, tas nozīmē, ka viss, ko jūs viens otra labā darāt nav pienākuma pēc, bet gan tādēļ, ka jums patīk rūpēties vienam par otru.
  • Sākumā, kad satikāties, jūs centāties parādīt sevi no labākās puses. Kad šķīrāties, noteikti abi redzējāt, kāds otrs ir dzīves sliktākajos brīžos. Ja esat atkal kopā, tas nozīmē, ka esat gatavi pieņemt viens otru tādu, kāds viņš patiesībā ir. Dzīves gudrība: ja šķiries no cilvēka, tad šķiries tā, lai nav pēc tam kauns atkal būt kopā. Bez savstarpējiem apvainojumiem un pazemojumiem.
  • Jūs abi labāk saprotat, kāda ir jūsu savstarpējo attiecību lielākā problēma. Daudz esat domājuši, kā šo problēmu risināt. Jūs noteikti apspriedāties, kāpēc bijāt izšķīrušies. Ja jums izdevās attiecības atjaunot, tas nozīmē, ka esat nonākuši pie kopēja lēmuma.
  • Šķiršanās mēdz būt arī kā veselīgs satricinājums, kas noved attiecības citā līmenī.
  • Mēs daudz vairāk novērtējam to, ko gandrīz esam pazaudējuši, bet brīnumainā kārtā spējuši saglabāt.
  • Jūs ar daudz lielāku uzmanību un atbildības sajūtu izturaties viens pret otru. Ne tā, kā pret skapi vai grāmatplauktu, kas nekur nepazudīs.
  • Lai cik paradoksāli tas nebūtu – atjaunotajās attiecībās sieviete sāk sevi vairāk cienīt un pievērš lielāku uzmanību savām vajadzībām un personībai, kaut gan pirms tam viņas uzmanība bija koncentrēta vairāk uz partneri. Arī tas ir liels pluss, jo jebkurš vīrietis (ja vien viņš nav nenormāls tirāns un egoists) vēlas redzēt sev līdzās pašpietiekamu personību ar savu interešu un draugu loku, kura to harmoniski prot savienot ar ģimenes dzīvi un vajadzībām.
0 Komentāru