Komentāri
Iemainīju ceļošanu pa pasauli pret bildinājumu pidžamā! Simonas aizkustinošais mīlas stāsts
Foto no Simonas privātā arhīva

TV6 mēneša meitene Simona Andersone jau paspējusi iekarot vairāku skatītāju sirdis – viņa ir skaista, gudra, čakla un, daudziem vīriešiem par bēdu, precējusies, divarpus gadu vecas meitiņas mamma. Dāmas Simonu apbrīno, un vēlas zināt, kādam ir jābūt vīrietim, lai iekarotu daiļās meitenes sirdi.

Tuvojoties visu mīlētāju dienai, portāls Skaties.lv sazinājās ar Simonu, lai uzzinātu, kā viņa reiz tika savaldzināta un kas vīrietim bija jāizdara, lai viņa iemainītu karjeru ārzemēs un ceļošanu apkārt pasaulei pret palikšanu Latvijā un iestūrēšanu laulības ostā. Vairāk par daiļavas gaitām televīzijā uzzini šeit!

Iepazīšanās

Simona stāsta, ka ar tagadējo vīru Niku iepazinusies pavisam neilgu laiku atpakaļ kādā Rīgas naktslokālā.

“Iepazināmies pirms nepilniem četriem gadiem gadiem. Tas bija trešdienas vīna vakars klubā “Piens”. Es tajā vakarā negribēju izklaidēties, bet draudzene mani tomēr pierunāja. Viņa gadījumā bija tieši tāpat – viņš bija pie stūres un atnāca līdzi savas draugam.

Bija aprīlis, terase jau vaļā, bet vēlos vakaros baigi silts vēl nebija. Es pazinu viņa draugu un sanāca tā, ka puiši pievienojās mums, atnesot vīna pudeli. Ar draudzeni nodomājam, kāpēc ne? Tie tomēr nav sveši puiši un sarunas raisījās jautri.

Pats smieklīgākais, ka es tobrīd vispār nemeklēju attiecības, pat prātā neienāktu, jo tad īsti brīva es nebiju, lai gan bija domas par šķiršanos un pēc 4 mēnešiem bija plānojusi pārcelties uz Kanādu!

Es jau veiksmīgi biju sakārtojusi darba vīzu Kanādai. Īsāk sakot, iemīlēties kādā es neplānoju un pat negribēju.”

Iemīlēšanās no pirmā acu skatiena

Simona atklāj, ka no sākuma puisim nemaz nepievērsusi uzmanību, tomēr viņam Simona uzreiz iekritusi kā acīs, tā arī sirsniņā.

“Nākamajā dienā pat neatcerējos sava tagadējā vīra vārdu! Vakars izvērtās mierīgi, pasēdējām, padzērām vīnu, tad viņi aizbrauca mājās. Nākamajā dienā sākās kolektīva sarakste mums visiem, bet tāda draudzīga. Tuvojās vasara, mums visiem kopā bija jautri, nu tāda forša kompānija ar ko vienkārši aiziet uz kino vai uz kādu pasākumu, bet bez nekādiem lieliem nolūkiem (no manas puses).

Izrādās, kā uzzināju vēlāk, viņam tā bija iemīlēšanās no pirmā acu uzmetiena, un viņš uzreiz sapratis, ka es būšu viņa sieva! Niks noskaidroja, ka man ir nepabeigtas attiecības un arī to, ka rudenī taisos prom, bet neatkāpās. Tas bija ļoti romantiski, vīrišķīgi un vecmodīgi, kas man šķita kaut kas vienreizējs! Mūsdienās daudzi vīrieši tā vairs nedara, jo ir tik daudz skaistu sieviešu, kāpēc pūlēties?

Viņš ļoti ilgi neizrādīja savas simpātijas, vienkārši bija blakām, vēroja un “izpildījās” – kur vajadzēja, tur aizveda ar auto, veda mani un manu draudzeni un restorānu, pasākumiem, īsāk sakot, bija ļoti gudrs un galants, jo aplidoja kā māk, bet ļoti nevainīgi un neuzbāzīgi. Tikai vasaras vidū viņš man atzinās, ka ir riktīgi ieķēries…”

“Viņš man neko nesolīja…”

“Tajā brīdī biju ļoti apjukusi, jo tieši ap to laiku sapratu, ka, nemanot, man viņš sāk ļoti iepatikties, bet starp mums absolūti nekas vēl nebija bijis, tikai sarunas, un tas bija tas romantiskākais. Viņš mani aplidoja mērķtiecīgi trīs mēnešus, nezinot, vai es vispār kaut kā reaģēšu, jo man taču bija tik lieli nākotnes plāni, man pavisam nenesās domas uz ģimenes dzīvi.

Tomēr dzīve ir baigi viltīga, pastāsti Dievam savus plānus, viņš parādīs savējos.

Situācija likās sarežģīta, jo manas iepriekšējās attiecības bija vēl nepabeigtas, man bija jātaisās prom uz Kanādu un “bams”… jūtas un kaisle sāka nekontrolējami abpusēji augt. Man likās ļoti skaista tieši tā ilgā aplidošana, man tā bija pirmo reizi dzīvē, un man šķiet mūsdienās tas ir retums, jo arī manā gadījumā iepriekš vienmēr viss notika daudz ātrāk… Jā, es pirmo reizi piedzīvoju, cik skaista var būt tā lēnā aplidošana!

Kad tu neesi vēl skūpstījies, sēdi blakām un esi tik sakautrējies, nāk smiekli, mulsums, gluži kā vidusskolā. Man tā nekad nebija bijis, jo parasti neesmu kautrīga!

Tieši tāpēc, ka tas viss attīstījās tik lēni un es paspēju iemīlēties tieši viņa personībā, nevis tikai ārienē.

Mums tas sākums bija skaists, burvīgs un ļoti romantisks. Protams, es izšķīros un pieliku punktu iepriekšējām attiecībām un vasaras beigās nolēmu atteikties no sava gadu lolotā sapņa par Kanādu. Niks man neko nesolīja, nespieda. Es zināju, ka ja tagad neaizbraukšu, vīza būs beigusies un pēc mēneša mums tomēr var arī nesanākt, un tad palieku pie sasitas siles. Es riktīgi riskēju. Tomēr sanāca!”

Foto

Bildinājums pidžammā

Simona atminas, ka, sākot dzīvot kopā, viss noticis dabiski.

“Sākām dzīvot kopā rudenī, diezgan ātri, bet man tas likās normāli. Lielās kaisles rezultātā novembrī pieteicās mazais. Bijām par to runājuši, ka gribam bērniņu, jūtamies droši viens par otru, BET mēs bijām kopā tikai 3 mēnešus. Tik ātri nebijām plānojuši.

Es sākuma biju ļoti nobijusies un šķita, ka neesmu gatava, bet, acīmredzot, biju gan. Viņš bija priecīgs un mierīgs, uzzinot, ka būs tētis, atnesa man konfektes un smaidot teica: “Nestreso, viss būs labi!”

Grūtniecība pagāja skaisti, viegli un laiski. Negribējām sasteigt ar kāzām, tomēr, kad puncis jau bija liels, es sāku just diskomfortu… ka nav gredzens, ka nebūs vienāds uzvārds, man negribējās viņam to teikt, kur nu vēl bildināt viņu! Par laimi, viņš sajutās tāpat, bet tas atnāca tik vienkārši, neplānoti!

Mēs nejauši nakts vidū sarunājām, ka būtu forši apprecēties. Tā kā bija jau maijs un dzemdības plānotas 1. augustā, laika nebija. Nolēmām sarakstīties un baznīcas ceremoniju un ballīti rīkot vēlāk, kad nebūšu balona izmērā.

Īsāk sakot, tāds oficiāls bildinājums nebija, bet, kad tu esi kopā ar cilvēku ar ko no sirds gribi būt kopā, nemaz nevajag 100 rozes un bildinājumu zem palmas.

Mums viss sanāca vienkārši, patiesi un mīļi. Mājās, gultā, pidžamā.”

Kāzas divās nedēļās

“Ātri noorganizējām ceremoniju ģimenes lokā divas (!) nedēļas pirms dzemdībām. Bija skaista un saulaina diena, viss notika Kuldīgā, mūsu laukos, tur ir ļoti skaisti. Es biju jau “liela”, tomēr baltā kleita bija un jutos kā pilnvērtīga līgava. Vienkārši ļoti liela līgava!

Mirkļi bijuši daudz un dažādi, gan skaisti, gan grūti, jo attiecības un laulība jau nav tikai prieki, kopā sanāk augt, slīpēties, piekāpties. Apprecēties ir viegli, bet nodzīvot ilgā laulībā, es uzskatu, ka tas nav viegli, tas ir reāls darbs. Tāpēc mūsdienās tik daudzi šķiras, jo cilvēki palikuši ļoti nepacietīgi un visu, kas nepatīk vai nestrādā kā vajag (gan tehniku, gan partnerus un draugus) nevis mēģina salabot, bet nomaina pret citiem.

Tā jau cita tēma, bet agrāk cilvēkiem tās vērtības bija stiprākas. Tāpēc, teikšu tā, paldies manam vīram par pacietību mani iekarot, paldies par to, ka mums atnāca bērniņš kā pārsteigums un paldies par visu pārējo.”

Izlasi, kā Simonai iet šobrīd, audzinot meitiņu un apvienojot darbu ar hobiju!

Foto: Simonas gaitas televīzijā

Lasi vēl