Iemācies – tas ir vienkārši! Svētku frizūru izveido pati

Pievienot komentāru
Iemācies – tas ir vienkārši! Svētku frizūru izveido pati
Foto: pixabay.com

Šodien paredzēta gada skaistākā ballīte, bet tava friziere šodien nestrādā… Tas nozīmē, ka ar matiem ir jātiek galā pašai! Esi mierīga, tas nav pasaules gals. Ar mūsdienīgiem matu kopšanas līdzekļiem tu vakara frizūru lieliski vari ieveidot arī pati, netērējot milzu līdzekļus salonā.

Lai tu pati sekmīgi varētu sevi sapost gaidāmajai ballītei tev ir nepieciešams sausais šampūns, sausais kondicionieris, matu eļļa un matu laka. Kā arī, protams, matu ieveidošanas instrumenti.

Foto

Sausais šampūns atsvaidzina matus pie matu saknēm, piedod kuplumu un kopējo mirdzumu.Šis izsmidzināmais līdzeklis uzsūc lieko eļļu un piesārņojumus, kas nospiež matus. Sausais kondicionieris mitrina un nogludina matus. Šo kondicionieri nav jāizsmidzina uz matu saknēm un jāizskalo. Matu eļļa matu galiem , kas pasargās matus no karsti instrumentu iedarbības, tos ieveidojot.

Matu ieveidošanai ērtāk lietot instrumentus, kas vienlaicīgi var gan iztaisnot, gan ielokot matus. Pirms matu taisnošanas ir svarīgi atcerēties uzstādīt pareizo temperatūru. Svētku reizē šobrīd ir aktuālas vieglas lokas. Beigās frizūra ir jānofiksē ar matu laku, un tu izskatīsies kā  iznākusi no visaugstākās raudzes matu kopšanas salona!

Video