Iemācies – tas ir vienkārši! Svētku frizūru izveido pati

Komentāri

Šodien paredzēta gada skaistākā ballīte, bet tava friziere šodien nestrādā… Tas nozīmē, ka ar matiem ir jātiek galā pašai! Esi mierīga, tas nav pasaules gals. Ar mūsdienīgiem matu kopšanas līdzekļiem tu vakara frizūru lieliski vari ieveidot arī pati, netērējot milzu līdzekļus salonā.

Lai tu pati sekmīgi varētu sevi sapost gaidāmajai ballītei tev ir nepieciešams sausais šampūns, sausais kondicionieris, matu eļļa un matu laka. Kā arī, protams, matu ieveidošanas instrumenti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Sausais šampūns atsvaidzina matus pie matu saknēm, piedod kuplumu un kopējo mirdzumu.Šis izsmidzināmais līdzeklis uzsūc lieko eļļu un piesārņojumus, kas nospiež matus. Sausais kondicionieris mitrina un nogludina matus. Šo kondicionieri nav jāizsmidzina uz matu saknēm un jāizskalo. Matu eļļa matu galiem , kas pasargās matus no karsti instrumentu iedarbības, tos ieveidojot.

Matu ieveidošanai ērtāk lietot instrumentus, kas vienlaicīgi var gan iztaisnot, gan ielokot matus. Pirms matu taisnošanas ir svarīgi atcerēties uzstādīt pareizo temperatūru. Svētku reizē šobrīd ir aktuālas vieglas lokas. Beigās frizūra ir jānofiksē ar matu laku, un tu izskatīsies kā  iznākusi no visaugstākās raudzes matu kopšanas salona!

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl