Ielūkojies ”Mrs.Latvija” simpātiju balsojumā! Kuras skaistules izvirzījušās līderos?

8. augustā norisināsies pašmāju skaistumkonkurss ”Mrs.Latvija”, kurā par uzvarētājas kroni sacentīsies 30 daiļavas no visas Latvijas. Skaistules iesaistās dažādās aktivitātēs, lai parādītu sevi, iegūtu atbalstītājus un žūrijas simpātijas.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • pērtiķu bars

  pērtiķu bars

  Teikšu atklāti, ko redzu un domāju. Ārprāccc! Drausmas!! Paskatoties uz titulbildi , aiz smiekliem man piemetās vēdera krampji! Dažas aptetovējušās kā suķi pirms kaušanas, dažām sašpricētas lūpas, plastmasas zobi, plastmasas nagi, pārbalināts salmu kušķis uz tukšā paura, pārmālētas tumšas, vulgāras lūpas , iegrimušas acis kā frankenšteinam! Nodarbošanās, ja tāds vispār ir, -zemākais līmenis. Kādreiz piedalījās konkursos patiešām skaistas latviešu sievietes, bet tagad...., piedošanu, bet totālākie monstri, kam mājās nav spoguļa. Sanāk, ka patiešām skaistas un izglītotas sievietes šajā klaunādē nepiedalās.
 • Kaspars

  Kaspars

  Jā lasu komentārus un nezinu smieties vai raudāt. Jūs lūk sakat, ka jāpiedalas dabīgām sievietēm,kuras nav uzpumpētas. Bet par tādām jau neviens nebalsos, ja vien visas būtu dabiskas. Skaistumkonkursos vispār būtu jāaizliedz piedalīties sievietēm, meitenēm kuras ir sev kautko pielabojušas, kaut vai botoksu lietojušas. Ja neesi spējīga dabīgu skaistumu uzturēt, tad nekāds kronis nepienākas. Tetovēta karaliene, vispār kronis.
 • Kura par
 • Nelatviete

  Nelatviete

  Lai meitenēm veicās! Kārtējā latviešu skaudība, paši neko nedara bet tikai "gudrojas" komentāros anonīmi!😂
 • Sorry

  Sorry

  Būsim atklāti - tas nav nekāds skaistumkonkurss, jo neviena no šīm "līderēm" skaista nav. Konkurss, kurā pašapliecināties cilvēkiem ar pārspīlēti augstu pašapziņu un nespēju kritiski paskatīties uz sevi. Skaistumkonkursos, ja reiz nolemts tādus rīkot, būtu jāpiedalās patiešām dabīgi skaistām sievietēm, bez uzpumpētām lūpām, tetovējumiem, zobiem utt.
 • Mazulis

  Mazulis

  Nu vismaz Photoshop varēja mazāk... Tik mākslīgi vienādi balti zobi visām🤦... Un tiešām tās skaitās skaistules🤦
 • Reta

  Reta

  Kāpēc jārīko konkurss,ja nepiesakās vismaz kaut cik izskatīgas meitenes?Kauns skatīties.
 • Igo
 • !!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!