Ielūkojies Gatavo 3 svētdienas raidījuma aizkulisēs

Komentāri
Ielūkojies Gatavo 3 svētdienas raidījuma aizkulisēs

Skaties.lv sadaļa Sievietei ir iemīļojusi Gatavo 3 dāmu Lindas, Līvas un Annas raidījumu. Piedāvājam ekskluzīvu iespēju ielūkotos 27. septembra sērijas raidījumā, kurā meitenes gatavos dažādus ēdienus no pīlādžiem!

Sestajā raidījumā Anna, veroties debesīs, ieraudzīs raidījuma tēmu, tā kā nupat kā sākusies pīļu medību sezona. No īstas meža pīles krūtiņas Linda gatavos salātus. Savukārt Anna un Līva pieies tēmai radoši – pīle un pīlādži ne tikai skan līdzīgi, un mitinās vienā mežā, bet arī piestāv garšās viens otram. Līva gatavos pīlādžu čatniju, bet Anna nu ļoti gardus mafinus. Un pikniks būs izcirtumā, skaistā vietā ar gardu norādi uz nākamās sērijas tēmu, kas augs turpat deguna galā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: ielūkojies raidījuma filmēšanas aizkulisēs

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl