”Ielūdzu uz rītu, kas nāk pēc negulētas nakts.” Linda Mūrniece atklāj, pēc kā ilgojas

9 komentāri
”Ielūdzu uz rītu, kas nāk pēc negulētas nakts.” Linda Mūrniece atklāj, pēc kā ilgojas
INSTAGRAM

Uzņēmēja Linda Mūrniece nekautrējas atbalstītājiem atklāt savu dvēseli, slēptākās ilgas, publiskojot pārdomas sociālajā tīklā ”Facebook”. Linda publisko ierakstu, kas parāda viņas ilgas pēc mīlestības.

”Es ielūdzu tevi. Uz tām svinībām, kas mums būs pēc desmitiem gadu. Uz to saulrietu, kurš tagad ar minūšu nobīdi man starp tevi,” ierakstu iesāk Linda.

Mīļi foto: starp Lindu Mūrnieci un kādu kungu uzplaukusi sirsnīga draudzība

Lindai Mūrniecei pietrūkst apskāvienu un sarunu sveču gaismā

Linda ielūdz uz to strīdu, kuru varētu izlaist. Ielūdz uz rītu, kas nāk pēc negulētas nakts. Uz nakti, kas pēc garas dienas.

”Es ielūdzu tevi. Ielūdzu uz dziesmu, ko kopā klausīties vai dziedāt līdzi, netrāpot ritmā. Un ielūdzu izslēgt skaņu mūzikai, kad tā traucē sirds ritmam,” turpina Linda.

Aicinājums tiek saņemts arī uz baltajiem putekļiem, kas paliek aiz automašīnām vai soļiem, kas ved uz mājām.

Linda ielūdz uz mājām. Vakariņām vēlām un brokastīm pēc pusdienas, kad laiks. Uz pusdienām gan neielūdz. Kā nekā tas nav tik romantiski, kā launags pļavā, uz kuru atkal viņa ielūdz.

”Uz uzticību, uzticēšanos, uz maigumu un tuvumu. Uz sprakšķošu kamīnu un aukstu dīķi. Uz sveču liesmiņām un spokaino tumsu. Uz dīvainām skaņām mežā un putnu koncertu turpat. Es ielūdzu tevi. Uz visu. Un tikai uz to, kas lemts. Es ielūdzu tevi,” sociālajos tīklos gaidpilni raksta Linda.

Mūrniece aicina meklēt prieku sīkumos! Uzņēmēja bauda atpūtu Vecpiebalgā