”Ielēju glāzē vīnu, tikai tad pamanīju viņa pastiepto roku un apjukušo skatienu.” Mūrniece prāto par vīriešiem

Uzņēmēja Linda Mūrniece nereti sociālajos tīklos dalās ar dažādām dzīves pārdomām un saņem lielu atbalstu no draugiem un atbalstītājiem. Šoreiz Linda prāto par sievietes trauslumu un ļaušanu vīrietim būt džentlmenim.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Maks
 • mm

  mm

  Labi, ka man nevajadzēja pusmūžu, lai saprastu, ka tā uzvesties nav pieņemami! Būt visu-varošai varonei, priekš kam? Ja visu dara pati, tad ko lai dara vīrietis? Vai viņš maz jūtas vajadzīgs tādai "varonei"? Parasti tikai alfonso un absolūti mīkstmieši ir šādu "varoņu" kompanjoni, bet arī tie pazūd tiklīdz sāk sajust sevī kaut mazliet vīrišķības. Sievietes, ja gribat būt laimīgas pārstājat būt vīrieši un pārstājat ar vīriešiem sacensties par varu un ietekmes sfērām. Vīrietim ir jābūt ģimenes galvai, mamuta medniekam, bet sievietei - mūzai un iemeslam, kādēļ viņam to mamutu vispār vajag. Sievietes mātes beidziet savām meitām un vedeklām klupt virsū par to, ka viņas atsakās būt tādas pat "varones" kā jūs. Padomju stiprās sievietes tēlam ir jāpaliek pagātnē, jo tā bija pēckara paaudzes izaudzināta "anomālija" nevis laimīga sieviete pilnvērtīgai ģimenei.
 • Buržujs

  Buržujs

  Nezinu vai var saukt par uzņēmēju kādu, kas par politikā veiktajiem "labiem darbiem" attiecīgiem cilvēkiem iesēžas siltā vietā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!