Iekaro izredzēto, izmantojot fen šui

Komentāri

2. Sargājiet dienvidrietumu pusi

2/4

Kristāli mājās

Foto: Kinomi, Flickr.com

Kristāli labvēlīgi ietekmēs visus. Dienvidrietumu puses zemes enerģiju aktivizēšanai īpaši efektīva ir dabīgā kvarca kristālu virtene. Ja vēlies, lai partneris uzņemas saistības, bildina vai vienkārši atzīst, ka esi īstā, tev ne tikai jāpakar mīlestības kristāls guļamistabas dienvidrietumu pusē, bet arī jāpiešķir spēks šim kristālam, to spilgti apgaismojot. Kristālus var iekārt saulainā logā, lai tie uztvertu saules gaismu, radītu skaistas varavīksnes krāsas un atnestu labu jan enerģiju. Vislabāk šim nolūkam fen šui aktivizēt, pakarot mājas guļamistabas dienvidrietumu pusē kristāla lustru, taču noderīgs būs jebkurš spožs gaismas ķermenis, kas būs ieslēgts vismaz trīs stundas katru nakti. Tomēr neierīkojiet pārāk spožu apgaismojumu. Halogēnās spuldzes un prožektori ir pārāk spilgti un nav labi fen šui aktivizētāji.

2. Sargājiet dienvidrietumu pusi

2/4
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl