Iegūsti slaidu figūru ar jaunāko fitnesa ”trendu” Animal workout

2 komentāri

Jauns fitnesa ”trends”, kas pavisam noteikti atrodas ārpus tavas komforta zonas. Interesantas un noslogotas pozas, padara šos treniņus aizraujošus. Uzzini, kas ir jaunākais fitnesa ”trends” Animal workout, un uzsāc sava Jaunā gada tievēšanas sezonu.

Animal workout ir jāraksturo kā kustību aizguvumu no dzīvnieku pasaules. Dzīvnieku kustību imitācijas tiek pielietotas uz cilvēka, kurš cenšas izpildīt trenera norādītās darbības. To kā dzīvnieks kustās ikdienā, to mēģina pielietot jaunākā fitnesa treniņā, lai tas nebūtu tik vienmuļš un garlaicīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Šī fitnesa aktivitāte ir iedarbīga, jo jau pēc pāris minūtēm jutīsi tekam sviedru lāsītes, kas protams ir labi, jo būsi iedarbinājusi savu ķermeni. Šāda treniņa lielākais trumpis ir tāds, ka viss ķermenis ir sasprindzināts visu nodarbības laiku.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl