Komentāri
Iegūsti Kardašjanas dibenu, izpildot šos vienkāršos vingrinājumus

Mēs visas esam sapņojušas par plakanu vēderu, tvirtām krūtīm un… lielu un skaistu dibenu. Ja arī tu vēlies iegūt Kardašjanas un Lopezas sēžamvietu, izpildi šos trīs neticami vienkāršos vingrinājumus!

Pietupieni ar platām kājām

Kājas turi nedaudz platāk nekā plecus un tupies tik dziļi, lai sajustu sēžas muskuli. Neaizmirsti par to, ka augšstilbiem jābūt paralēli grīdai, kā arī ceļgali nedrīkst pāriet pāri pirkstgaliem. Izpildi vingrinājumu 15 reizes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iegurņa celšana

Apgulies uz muguras, kājas saliec plecu platumā. Cel iegurni ar aizturi augšā un skaiti līdz 5. Izpildi vingrinājumu 15 reizes.

Treniņš uz vēdera

Apgulies uz vēdera, galvu atbalsti ar saliektām rokām, cel augšā kāju ne vairāk par 10 cm no grīdas. Nolaid to. Vingrinājumu atkārto 15 reizes ar katru kāju.

Foto: iespējams, skaistākie dibeni pasaulē

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl